LG Leon do wygrania w zabawie Playa

Pingwiny z Madagaskaru <(”) <(”) <(”) znowu w akcji, tym razem do wygrania wycieczka do Londynu oraz 4 zestawy ze smartfonem LG Leon, klockami i maskotką.

Konkurs Opracja: Odnależć Juniora - Play

Operacja: Odnaleźć Juniora – to kolejna oryginalna odsłona przygód Pingwinów z Madagaskaru w formie zabawy dla całej rodziny, przygotowana przez operatora komórkowego Play wspólnie z agencją Artegence.

Operacja: Odnaleźć Juniora to interaktywna gra przeznaczona dla dzieci i ich rodziców, w której do pokonania jest sześć zróżnicowanych pod względem trudności zadań – zarówno logicznych i zręcznościowych, jak i sprawdzających podstawową wiedzę z zakresu matematyki, geografii czy ortografii.

Rico, Szeregowy, Kowalski i Skipper, czyli Pingwiny z Madagaskaru towarzyszą graczom w kolejnych etapach. Dla przykładu Kowalski sprawdza czy opanowaliśmy w dostatecznym stopniu ortografię, a jednocześnie prosi o przeprowadzenie przez pasy w taki sposób, aby nie zauważył go Szeregowy. A naszą wiedzę z geografii – nazwy miast trzeba umieścić na właściwym miejscu na mapie Polski – testuje Skipper. Jednym słowem jest zabawa. Przy czym ta zabawa może nas zaprowadzić dosłownie do … Londynu. Wycieczka dla 4 osób do stolicy W. Brytanii to główna nagroda dla tych, którzy zagrają w Operacja: Odnaleźć Juniora. Do wygrania są również, a jakże, zestawy Junior Box, w których obok telefonu Play zapakował maskotki pingwinów.

Zabawa Operacja: Odnaleźć Juniora potrwa do 13 października 2015 r. Więcej szczegółów na stronie odnalezcjuniora.pl.