Google Keep dostępny także na iPhone’a i iPada

Aplikacja mobilna Google Keep służąca do tworzenia multimedialnych notatek dostępna także urządzenia z systemem iOS.

Google Keep na iOS-a i Androida

Od 2013 roku z aplikacji moga korzystać własciciele smartfonów z Androidem, a od teraz, także użytkownicy iPhone’ów moją do wyboru kolejna aplikację mobilną do tworzenia notatek. Oprócz preinstalowanej aplikacji Notatki i popularnego Evernote’a mogą korzystać ze zintegrowanej z ekosystemem Google’a aplikacji Google Keep.

W aplikacji Google Keep można przechowywac notatki, listy rzeczy do zrobienia, zdjęcia, przypomnienia oraz notatki głosowe i wideo. Notatki można organizować według kolorowych etykiet, a przypomnienia oparte są także na lokalizacji. Oznacza to, że jeśli znajdziemy się w określonym miejscu aplikacja włączy stosowne przypomnienie – funkcja dostępna jest także w defaultowej aplikacji Notatki Apple’a.

Google Keep na iPhone'a (aplikacja - screen) Google Keep na iOS-a

Co ciekawe, aplikacja Google’a pojawiła się zaledwie kilka dni po tym jak Apple ogłosiło nową wersję aplikacji Notatki pod iOS-a 9.Apple dodało sporo nowych funkcji w swojej appce, które obecne były w innych tego typu programach. No cóż, Google będzie miało trochę większą konkurencję, ale jeśli jesteś włascicielem iPhone’a i jednocześnie fanem usług Google’a, to Google Keep będzie doskonałym uzupełnieniem ekosystemu giganta na iPhone’ie.

Poniżej wideo, które zostało udostępnione 2 lata temu podczas, gdy aplikacja została wydana na Androida:

Pobierz Google Keep na iPhone’a lub smartfona z Androidem, klikając na jeden z poniższych przycisków.

Pobierz w App Store Pobierz z Google Play