Jakie są ceny Apple Watch w Polsce?

Apple podało oficjalne ceny zegarków Apple Watch w polskiej aplikacji Apple Store. Sprawdź, ile na pewno będą kosztowały poszczególne modele zegarka Apple’a w naszym kraju.

Oficjalne ceny zegarka Apple Watch w Polsce

Zegarki Apple Watch nie są dostępne jeszcze w Polsce, ale wygląda na to, że już wkrótce będzie można je u nas kupić. O ile na polskich stronach internetowych Apple’a nie ma jeszcze wzmianki o zegarkach, to w oficjalnej aplikacji mobilnej firmy – Apple Store na iPada i iPhone’a możemy już znaleźć ceny smartwatchów.

Ile będzie kosztował Apple Watch w Polsce?

Apple Watch Sport (12 modeli do wyboru) – wykonany z lekkiego anodyzowanego aluminium i z kopertą ze wzmocnionego szkła Ion-X, bedzie kosztował od 1699 zł z wersję z kopertą 38 mm do 1949 zł z kopertą 42 mm. te modele posiadają pasek z fluoroelastomeru.

Ceny modelu Apple Watch Sport w Polsce

Klasyczny Apple Watch (20 modeli do wyboru) – posiada koperty z polerowanej na wysoki połysk stali nierdzewnej i stali nierdzewnej w kolorze gwiezdnej czerni. Wyświetlacz chroniony jest przez szkło szafirowe. A do wyboru są paski ze skóry wysokiej jakosci, bransoleta panelowa, bransoleta mediolańska i pasek z fluoroelastomeru o znakomitych właściwościach użytkowych. Cena tych modeli waha się od 2749 zł z kopertą 38 mm do 5499 zł za wersję z kopertą 42 mm ze stali nierdzewnej w kolorze gwiezdnej czerni z bransoleta panelową. Są też modele  za 2999 zł, 3249 zł, 3749 zł, 3499 zł, 4999 zł i 5249 zł.

Cena klasycznego Apple Watcha w Polsce

Apple Watch Edition (8 modeli do wyboru) – każdy model ma kopertę wykonaną z 18-karatowego złota, które dzięki staraniom metalurgów Apple’a jest nawet dwukrotnie trwalsze niż stosowane standardowo złoto. Wyświetlacz jest chroniony taflą polerowanego szkła szafirowego. A eksluzywny pasek stanowi piękne dopełnienie całości. Ceny tej wersji stanowią już równowartość dobrych samochodów i zaczynają się od 47 000 zł (38 mm z 18-karatowego różowego złota z paskiem sportowym w białym kolorze), przez 57 000 zł, kończąc na 70 000 zł i 80 000 zł za najdroższą wersję z kopertą 42 mm z 18-karatowego żółtego złota z paskiem w kolorze czarnym z klamrą.

Ceny Apple Watch Edition (z różowego i żółtego złota) w Polsce

Dostępność Apple Watcha w Polsce

Niestety smartwatche Apple’a nie są u nas jeszcze dostępne do kupienia i wybranie modelu kończy się komunikatem: Obecnie niedostępne. Biorąc pod uwagę, że Apple podało oficjalnie polskie ceny zegarków, można jednak spodziewać się, że już niebawem będziemy mogli je kupić. Może wcześniej niż przed końcem roku?

Dostepność smartwatchów Apple Watch w polskim Apple Store (wrzesień 2015)

Aktualizacja: Ceny i opisy zegarków Apple Watch znjadziemy także na oficjalnych stronach z opisem smartwatcha Apple Watch.

źródło: Apple Store Polska