Plakat filmu Steve Jobs jest całkiem niezły

Oficjalny plakat do filmu biograficznego Steve Jobs z pewnością cieszyłby się uznaniem tytułowego bohatera.

Plakat do filmu Steve Jobs (w poziomie)

Pojawił się wreszcie oficjalny plakat do filmu biograficznego pt. Steve Jobs i trzeba przyznać, że wygląda świetnie! W nagłówku zmodyfikowaliśmy plakat do rozmiarów poziomej zajawki, oryginalny plakat poniżej.

Twórcy projektu utrzymali minimalistyczny styl, który znamy z okładki książki Waltera Isaacsona, na podstawie której stworzony został scenariusz. Na plakacie widzimy na białym tle Michaela Fassbendera w charakterystycznej pozie Jobsa oraz wypisane Helveticą Neue najważniejsze nazwiska związane z obsadą i reżyserią i tytuł Steve Jobs zakończony komputerowym znakiem zachęty. Wszystkie nazwiska pisane są małymi literami.

Myślę, że plakat spodobałby się Steve’owi Jobsowi!

Akcja filmu dzieje się wokół trzech premier kultowych produktów. Począwszy od komputerów Mac z 1984 roku, a kończąc na iMacu z 1998 roku. Według informacji prasowych film Steve Jobs „zabiera nas za kulisy rewolucji cyfrowej, z której epicentrum wyłania się portret genialnego człowieka”.

Oryginalny plakat do filmu Steve Jobs

Oprócz Fassbendera, w filmie zobaczymy takie gwiazdy jak Kate Winslet, Mac Joannę Hoffman, Setha Rogena, Jeffa Danielsa, Katherine Waterston i Michaela Stuhlbarga.

Reżyserem filmu jest Danny Boyle (znany jako reżyser Slumdog Millionaire), scenariusz napisał Aaron Sorkin.

Film Steve Jobs będzie miał swoją premierę na 53. dorocznym Festiwalu Filmowym w Nowym Jorku w sobotę 3 października 2015 r.

Zobacz także: Oficjalny zwiastun filmu „Steve Jobs”

źródło: Cult of Mac – Official Steve Jobs movie poster is insanely great