Aero2 z szybszym internetem i pakietem testowym

Aero2 oferuje od dzisiaj szybszy transfer danych do 5 Mb/s oraz bezpłatny pakiet testowy internetu mobilnego na 20 dni.

Aero2 z internetem do 5 Mb/s

Aero2 zwiększyło prędkość w komercyjnych pakietach internetu mobilnego do 5 Mb/s. Wszyscy, którzy chcą skorzystać z oferty Aero2 w ramach płatnych pakietów mają do wyboru 5 opcji Aero max (do 5 Mb/s) oraz 2 w ramach pakietów Aero mini (do 512 Kb/s).

Pakiet Aero max oferuje pięć wariantów płatnego internetu mobilnego z prędkością do 5 Mb/s. Ceny zaczynają się od 9 zł za 1,5 GB danych na 30 dni i kończą na 50 zł za 15 GB do wykorzystania przez 90 dni. Poniżej pełna lista dostępnych pakietów.

Pakiet Aero max do 5 Mb/s

Pakiety Aero mini to dwie taryfy: 3 GB transferu danych za 5 zł na 30 dni oraz 5 GB za 10 zł do wykorzystania przez 60 dni. Niestety w tych taryfach prędkość to zaledwie 513 Kb/s, więc ten internet średnio nadaje się dla niecierpliwych lub oglądaczy YouTube’a.

Pakiety Aero mini

Aero 2 uruchomiło także bezpłatny pakiet testowy (nazwa promocji: Pakiet testowy3), z którego mogą skorzystać użytkownicy internetu mobilnego Aero na kartę. W ramach pakietu dostępne jest 2 GB, które można wykorzystać przez 20 dni. Oczywiście internet mobilny w tym pakiecie działa z prędkością do 5 Mb/s.

Z pakietu można skorzystać do końca 2015 roku i nie wiąże się z dodatkowymi opłatami. Więcej informacji na temat oferty pakietu testowego znajdziesz w Regulaminie promocji „Pakiet testowy3”.

Sprawdź także:

źródło: Aero2 BDI