Reklama Apple Pay z markami partnerów

Apple udostępniło reklamę swojej usługi płatności mobilnych Apple Pay, w której prezentuje kilka marek firm akceptujących płatności giganta…

Reklama usługi płatności mobilnych Apple Pay

Niestety usługa Apple Pay nie jest jeszcze dostępna w naszym kraju i chyba jeszcze trochę poczekamy. Pomimo, że w Polsce mamy jedną z nowocześniejszych bankowości, niektóre nowości z rynku technologicznego muszą poczekać, albo przeczekać pewien etap.

Spot telewizyjny Apple Pay, to kolejny z serii „If it’s not an iPhone, it’s not an iPhone”. W centrach handlowych w Stanach Zjednoczonych istnieje ponad milion sklepów, w których można użyć smartfona Apple’a albo smartwatcha Apple Watch i zapłacić mobilnie za wybrany produkt lub usługę.

Wśród marek, które akceptują płatności Apple Pay są między innymi Whole Foods, Foot Locker, Toys R Us, McDonald, Jamba Juice, Subway, Sephora , PETCO, Staples, American Eagle Outfitters, Macy i Walgreens. Wciąż jednak brakuje małych i lokalnych przedsiębiorstw, które akceptowałyby płatności firmy z Cupertino. A to właśnie oni mogą spowodować upowszechnienie usługi i zadecydować o sukcesie pomysłu.

Tymczasem, w oczekiwaniu na wkroczenie płatności nad Wisłę, możemy obejrzeć poniższy spot:

źródło: Apple