Nowe funkcje w systemie Android M na infografice

Samsung opublikował własną infografikę przedstawiającą nowe ulepszone funkcje w systemie Android M.

Android M (logo?)

Społeczność Androida była bardzo podekscytowana, kiedy w 2014 roku Google wydało wersję Androida Lollipop. Android Lollipop 5.0 przyniósł wiele ulepszeń w działaniu mobilnego systemu operacyjnego Google’a, sprawiając, że był stabilniejszy i szybszy.

W tym roku firma Google wprowadza na rynek najnowszą wersję systemu Android M, która będzie zawierała wiele poprawek, nowych funkcji, zostanie poprawiona wydajność i dodane rozwiązania pozwalające lepiej zarządzać urządzeniem mobilnym.

Wśród urządzeń, które dostaną aktualizację do najnowszego Androida M, oprócz oczywiście Nexusów, znajdują się także niektóre modele smartfonów Samsunga. Premiera nowego systemu z robotem odbędzie się w trzecim kwartale 2015 roku. Wtedy poznamy także marketingową nazwę Android M – teraz wiemy jedynie tyle, że będzie zaczynała się na literę M :-)

Po premierze Androida Kit Kat i Lollipop, internauci prześcigają się w snuciu różnych domysłów i wymyślaniu nazw na M, które kojarzą się ze słodyczami, na przykład M&Ms, Marshmallow, Milk Shake, Maple Syrup i wiele innych. Zobacz także: Jaką oficjalną nazwę będzie miał Android M?

Zobacz niektóre z nowych funkcji i ulepszeń systemu Android M na infografice:

Ulepszenia i funkcje systemu Android M na infografice od Samsunga

źródło: Samsung – Android M a step up from Lollipop