Aplikacja OnePlus 2 Launch dostępna na Androida

Prezentację najnowszego killera flagowców 2016, smartfona OnePlus 2 będzie można oglądać już 27 lipca przez aplikację VR na Androida.

OnePlus 2 Launch App

Firma OnePlus już od kilku tygodni, a nawet miesięcy zapowiada swojego flagship killera 2016 – pogromcę flagowych smartfonów. OnePlus 2 zostanie zaprezentowany podczas specjalnego wydarzenia już w ten poniedziałek, 27 lipca 2016 roku o godzinie 19.00 czasu lokalnego (czyli 28 lipca o godzinie 4.00 czasu polskiego).

Wydarzenie będzie można oglądać przez kartonowe okulary do wirtualnej rzeczywistości tzw. Cardboards, które firma rozdawała za darmo na początku tego miesiąca. OnePlus rozdaje 1000 kartonowych okularów VR

Oprócz okularów należy pobrać także specjalną aplikację mobilną OnePlus 2 Launch, która dostępna jest w sklepie Google Play (pobierz aplikację tutaj). Aplikacja dostępna jest za darmo na urządzenia z systemem Android 4.1 lub nowszym.

OnePlus 2 Launch app

Jeśli masz już zestaw specjalnych okularów VR, lub otrzymałeś jeden z promocyjnych „kartonów” OnePlus, będziesz mógł w pełni doświadczyć ciekawego wydarzenia w 3D. Jeśli nie posiadasz Cardboradów i tak możesz wziąć udizał w premierze nowego smartfona bez efektów VR.

OnePlus 2 Launch app - Google Play

OnePlus przyzwyczaiło nas już do niekonwencjonalnego podejścia w przypadku prezentacji i sprzedaży swoich produktów. Mam nadzieję, że uda mi się wstać o 4 rano, żeby zobaczyć to wyjątkowe wydarzenie.  Będę potrzebował sporej ilości kawy we wtorek, więc mam nadzieję, że będzie warto…

OnePlus 2 będzie wyposażony w aparat 13 MP, f / 2.0, 4GB RAM, nowy procesor Snapdragon 810, ogromną baterię i odświeżony wygląd. Smartfon będzie mniejszy od swojego poprzednika OnePlus One, ale z pewnością także droższy.

Więcej na temat specyfikacji nowego flagowca OnePlus przeczytasz w artykule: Nowy smartfon OnePlus 2 będzie miał 4 GB RAM-u

źródło: 9TO5Google – OnePlus 2 launch event VR viewing app now live on the Google Play Store