„Steve Jobs: Man in the Machine” – zobacz trailer filmu

Zobacz pierwszy zwiastun filmu dokumentalnego o Steve Jobsie pt. „Steve Jobs: Man in the Machine”.

Steve Jobs: The Man in the Machine - film dokumentalny

Studio Magnolia Pictures udostępniło pierwszy zwiastun i plakat do filmu dokumentalnego „Steve Jobs: The Man in the Machine”. Film miał swoją premierę cztery miesiąc teamu na SXSW 2015 w Austin w Teksasie.

Nowy film dokumentalny to opowieść o wizjonerze technologicznym i najbardziej charyzmatycznym liderze firmy Apple, nakręcona przez nagrodzonego Oskarem reżysera Alexa Gibneya.

Jeden z przyjaciół i bliskich współpracowników Jobsa – Eddy Cue, wyznał na Twitterze, że jest rozczarowany obrazem Steve’a w najnowszym dokumencie i opisał film jako „niedokładny i złośliwy obraz mojego przyjaciela (…) to nie jest Steve jakiego znałem”. Jednocześnie wspomniał, że najlepszym obrazem przedstawiającym Steve’a Jobsa jest książka Brenta Schlendera i Ricka Tetzeliego pt. Becoming Steve Jobs (zobacz także: Becoming Steve Jobs – inna historia o Jobsie).

Inny, pełnometrażowy film o Jobsie pt. Steve Jobs, w którym wystąpią Michael Fassbender, Seth Rogen, Kate Winslet i Jeff Danielsem, pojawi się w kinach 9 października 2015 roku, zobacz także Oficjalny zwiastun filmu „Steve Jobs”.

Dokument Steve Jobs: Man in the Machine będzie grany w wybranych kinach od 4 września 2015 roku. Poniżej możesz zobaczyć trailer filmu:

Plakat do filmu:

Plakat filmu: Steve Jobs: The Man in the Machine

źródło: MacRumors, Mashable