Motorola pokaże nowe smartfony 28 lipca

Firma Motorola wysłała zaproszenie na wydarzenie podczas którego prawdopodobnie zaprezentuje nowe modele smartfonów.

Zaproszenie Motoroli na wydarzenie 28 lipca 2015 r.

Należąca do Lenovo marka Motorola rozpoczęła wysyłkę zaproszeń na wydarzenie, które odbędzie się we wtorek 28 lipca 2015 roku o godzinie 15.00 czasu polskiego ( 9.00 AM ET czasu lokalnego, czyli 3:00 PM CEST).

Według doniesień podczas specjalnej konferencji zostanie zaprezentowany nowy model smartfona Moto G (2015), Moto X (2015) oraz specjalna wersja DROID dystrybuowany wyłącznie przez operatora komórkowego Verizon. W sieci pojawiają się również doniesienia na temat urządzenia mobilnego o nazwie Moto X Sport.

Na zaproszeniu widoczny jest podpis XOX, który oznacza Hugs & Kisses (po polsku Ściskam i Całuję), ale jeśli przypatrzymy się bliżej wydaje się, że jest to XGX. Moto, co w tym przypadku może sugerować, że możemy spodziewać się oczywiście dwóch modeli Moto X i Moto G.

Tegoroczna odsłona Moto G ma być sportową wersją smartfona z wyświetlaczem o przekątnej 5 cali i rozdzielczości 720p. Oprócz tego wyposażona ma być w przedni aparat 5 MP i tylni 13 MP, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 410 SoC (1,4 GHz), 1 lub 2 GB pamięci RAM, 8 lub 16 GB pamięci wewnętrznej na dane i aplikacje, a także baterię o pojemności 2470 mAh. Urządzenia ma działac w oparciu o najnowszą wersję systemu Android 5.1 Lollipop.

Polska wersja zaproszenia na wydarzenie Motoroli: Legenda powraca. Moto.

Polskie zaproszenie na wydarzenie Motoroli: Legenda powraca. Moto.

źródło: GSMArena – Motorola schedules event for July 28, multiple devices may be outed