Więcej polskich treści w Kiosku Google Play

W aplikacji mobilnej Kiosk Google Play można teraz znaleźć prenumeraty zagranicznych magazynów i więcej polskich treści.

Kiosk Google Play

Lubicie czytać? My też! Od dzisiaj możecie zaprenumerować najpopularniejsze zagraniczne magazyny i gazety w aplikacji Kiosk Google Play, znajdziecie tam też więcej polskich treści od znanych wydawców. W Kiosku Google Play możecie także zasubskrybować treści z naszego serwisu mobiRANK.pl, klikając na ten link: mobiRANK.pl w Kiosku Google Play

W sklepie Google Play pojawiła się nowa sekcja Kiosk. Znajdziecie tam płatne i bezpłatne międzynarodowe magazyny, gazety i blogi. Do Kiosku zaczęły też trafiać pierwsze polskie wydawnictwa – już teraz znajdziecie tam treści z serwisu mobiRANK.pl, Dziennika Gazety Prawnej, Do Rzeczy, Cosmpolitan i wielu innych źródeł.

Kiosk Google Play to aplikacja dla Androida i iOS-a, która ułatwia czytanie ulubionych magazynów, gazet i blogów w jednym wygodnym miejscu. Kiosk pokazuje treści, na których Wam zależy i dopasowuje swoją zawartość w zależności od zainteresowań – im więcej korzystacie z aplikacji, tym bardziej dopasowane materiały będzie Wam prezentować.

Kiosk Google Play - ekran powitalny - personalizacja

Źródła opatrzone logo wydawcy możecie czytać w wygodny i przejrzysty sposób oraz dodawać do zakładek, by mieć możliwość czytania nawet bez dostępu do sieci.

Polskich wydawców zainteresowanych prezentacją swoich treści w Kiosku Google Play zachęcamy do rejestracji na tej stronie, a wszystkie niezbędne informacje dostępne są tutaj.

Pobierz aplikację Kiosk Google Play na urządzenie mobilne z Androidem lub iOS-em:

źródło: Google Blog Polska – Prenumeraty zagranicznych magazynów i więcej polskich treści w Kiosku Google Play