W internecie jest strona, do której trzeba czekać w kolejce

Stronę Most Exclusive Website może obejrzeć w tym samym czasie tylko jedna osoba, dlaczego?

Screen z Most Exclusive Website

Kiedy piszę te słowa, czekam w kolejce. Nie w sklepie spożywczym lub urzędzie, ale aby dostać się do strony internetowej. W sieci istnieje strona, którą w tym samym czasie może obejrzeć tylko jedna osoba. Czas wizyty wynosi 60 sekund. Może to się wydać szalone, ale ponad 28 tys. osób czeka jeszcze przede mną. Mój numerek to 183650 – czyli tyle osób już odwiedziło Most Exlusive Website, spędzając w kolejce mnóstwo czasu minut. Obawiam się, że  będę musiał poczekać sporo czasu zanim zobaczę co jest zamieszczone na najbardziej „ekskluzywnej stronie internetowej” na świecie.

Strona została zaprojektowana przez Justina Foleya, który w rozmowie z The Washington Post przyznaje, że stworzył tę stronę internetową, aby pokazać przeciwieństwo tego czym ma być internet: otwarty i dostępny dla każdego.

Strona internetowa nie jest niczym nowym, ale ostatnio zrobiło się o niej głośno, gdy bardzo dużo osób chciało na nią wejść. Wielu internautów czekających w kolejce zamknęło przypadkowo kartę i musiało stanąć od nowa w kolejce, albo po prostu zrezygnowały. Do tej pory spędzono 709831 minut w kolejce na swoją kolej obejrzenia strony :)

Jeśli chcesz stanąć w kolejce do strony wejdź na: Most Exlusive Website

Dajcie znać w komentarzu jeśli uda Wam się wytrwać na swoją kolej (sic!).

źródło: engadget