OnePlus rozdaje 1000 kartonowych okularów VR

Z okazji premiery smartfona OnePlus 2, producent rozdaje za darmo 1000 kartonowych okularów wirtualnej rzeczywistości.

Cardboard OnePlus - okulary VR

Kilka dni temu OnePlus ogłosiło, że następna generacja smartfona OnePlus 2, zostanie zaprezentowana 27 lipca 2015 roku. Jednak premiera smartfona będzie strumieniowana na żywo z wykorzystaniem 360-stopniowej kamery wirtualnej rzeczywistości (VR).

Firma chce, aby to wydarzenie mogło obejrzeć jak najwięcej ludzi i przygotowało 1000 darmowych tekturowych okularów VR (Cardboard – znany z projektu Google’a), dla fanów smartfona.

OnePlus od jakiegoś czasu zapowiada na swojej stronie internetowej, że będzie wysyłać darmowe okulary wirtualnej rzeczywistości. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że liczba okularów będzie ograniczona do 1000 sztuk, a wysyłka rozpocznie się od 3 lipca. Same okulary będą bezpłatne, ale za wysyłkę będzie trzeba zapłacić samemu.

Aby mieć szansę na darmowe okulary należy skomentować ten wątek na forum OnePlus, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy. Tysiąc szczęśliwców otrzyma darmowy gadżet i będzie mogło oglądać premierę OnePlus 2 w wirtualnej rzeczywistości. Aplikować można tylko do 3 lipca. Powodzenia!

źródło: OnePlus via 9TO5Google – OnePlus giving away Cardboard headsets to 1,000 lucky individuals