where2B – atrakcje magicznego Krakowa w smartfonie

Zastanawiasz się gdzie spędzić dzisiejszy wieczór? Jakie są najmodniejsze adresy w mieście i gdzie się teraz bywa? Masz czasem wrażenie, że wszyscy są w innym miejscu i omija Cię właśnie dobra zabawa? Każdy z nas zadawał sobie te pytania wielokrotnie i niestety wracał do domu z poczuciem zmarnowanego popołudnia lub nocy. Na szczęście z pomocą może przyjść nowa aplikacja na smartfony od where2B. Kluby, bary, restauracje i kawiarnie jeszcze nigdy nie były tak blisko!

Aplikacja z wydarzeniami w Krakowie - where2B

Instalując aplikację where2B od razu zyskujesz dostęp do obszernej bazy popularnych lokali w Krakowie i prawdopodobnie największego kalendarza wydarzeń, imprez klubowych i koncertów, z których później można zobaczyć obszerne fotorelacje. Wszystko to można w przejrzysty sposób wyświetlić na interaktywnej mapie, przez co jeszcze łatwiej odnaleźć się w gąszczu możliwości jakie oferuje rozrywkowa i rekreacyjna oferta miasta. Dopełnieniem aplikacji jest zakładka „Oferty”, która pozwala na skorzystanie z atrakcyjnych zniżek oraz promocji w okolicznych restauracjach, barach oraz kawiarniach.

Portal where2B istnieje od 2007 roku i szybko stał się specyficznym przewodnikiem po życiu nocnym
i czasie wolnym dla mieszkańców Krakowa oraz turystów odwiedzających miasto. W obecnych czasach coraz więcej osób posiada smartfony, dlatego wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom naszych użytkowników i stworzyliśmy aplikację mobilną, która pozwala im łatwe zaplanowanie wieczornego wyjścia do klubu np. jadąc tramwajem po pracy lub znalezienie dobrej oferty dnia w pobliskiej knajpce podczas przerwy między zajęciami na uczelni. Ponadto aplikacja daje możliwość zaoszczędzenia pieniędzy, nie tracąc przy tym dobrej zabawy na mieście – komentuje Cory Radel, pomysłodawca aplikacji where2B.

Czym jest where2B?

where2B to Przewodnik po Życiu Nocnym Miasta, który powstał w 2007 roku w Krakowie. Od tego czasu where2B rozrosło się do internetowego serwisu społecznościowego, drukowanego „Przewodnika po Życiu Nocnym”, aplikacji mobilnej dla użytkowników oraz drugiej aplikacji mobilnej dla managerów, służącej optymalizacji działań PR-owych klubów, randkowego projektu 2Meet, a jesienią zostanie uruchomiony system sprzedaży biletów on-line. Dodatkowo where2B oferuje usługi biznesowe jak konsultacje, badania tajemniczego klienta, pomoc w obsłudze rezerwacji oraz grup turystycznych.

Aplikacja mobilna z wydarzeniami w Krakowie - where2B Aplikacja mobilna z wydarzeniami w Krakowie - where2B Aplikacja mobilna z wydarzeniami w Krakowie - where2B

Każde wydarzenie zawiera szczegółowy opis, występujących artystów, partnerów, zasady wstępu oraz listę gości, która często upoważnia do bezpłatnego wejścia i zniżek w barze. Wydarzenia, jak i lokale można dowolnie sortować według kategorii, popularności oraz dystansu, tak by każdy mógł znaleźć to, co go interesuje. Dzięki wbudowanemu kalkulatorowi, łatwo możesz obliczyć ile udało Ci się zaoszczędzić na popołudniowej kawie z przyjaciółką, romantycznej kolacji czy wyjściu z kolegami na mecz do baru. Wszystko to w polskiej i angielskiej wersji językowej.

Obecnie aplikację można pobrać bezpłatnie w sklepie Google Play na platformę Android, ale już trwają prace nad wersję dla telefonów z systemem iOS. Ponadto where2B planuje w niedalekiej przyszłości rozszerzyć swoją działalność na inne miasta w Polsce i Europie. W pierwszej kolejności będzie to Warszawa, Wrocław oraz czeska Praga – zdradza Cory Radel.

informacja prasowa