Toca Hair Salon 2 – aplikacją tygodnia w Google Play

Drugą darmową aplikacją tygodnia na Androida z serii „Free App of The Week”, w sklepie Google Play, jest Toca Hair Salon 2.

Darmowa Aplikacja Tygodnia w sklepie Google Play (banner)

Google kontynuuje swój cykl tygodniowej promocji z darmową aplikacją tygodnia. W zeszłym tygodniu Google udostępniło za 0 zł grę Daniel Tiger Grr-ific Feelings od PBS Kids (Darmowa Aplikacja Tygodnia w Google Play), która normalnie kosztuje ok. 10 zł. Deweloperzy nie mogą obecnie stworzyć akcji darmowej promocji, a później wrócić do pobierania opłaty za appkę.

W tym tygodniu w promocji jest aplikacja Toca Hair Salon 2, którą możesz pobrać tutaj. Niestety w polskim sklepie Google Play nie ma banneru informującego o promocji, ale możliwe jest pobranie appki za darmo przez powyższy link. Promocja pojawia się Sklepie Google Play w Aplikacjach → Familijne.

Toca Hair Salon 2 jest, podobnie jak zeszłotygodniowa gra, aplikacją przeznaczoną dla najmłodszych. Prawdopodobnie dzięki aplikacji można pobawić się w fryzjera (nie udało mi się jej sprawdzić).

Klikając na link promocyjny widoczne są warunki promocji i informacje o dostępach aplikacji. Jeśli chcesz poczytać o appce możesz ją wyszukać w sklepie Google Play, ale wtedy aplikacja będzie płatna. Aby pobrać ją za darmo, musisz wrócić do naszego linku.

Toca Hair Salon 2 (aplikacja za darmo w Google Play)

Google nie ogłosiła żadnych zmian w sposobie i nie poinformował jeszcze deweloperów na jakich zasadach można zgłaszać aplikację do tygodniowej promocji.

Czy zobaczymy więcej aplikacji w promocji, które niekoniecznie będą skierowane do dzieci? Sprawdzimy w przyszły piątek.

źródło: Android Police