Keynote WWDC15 w całości na YouTube’ie

Apple zamieściło nagranie z konferencji Keynote WWDC15 na swoim kanale YouTube. Obejrzyj całe 2,5 godziny albo skrót konferencji w 150 sekund.

WWDC15 The epicenter of change - logo konferencji Apple'a

Aż tydzień musieliśmy czekać na zamieszczenie przez Apple’a wideo z tegorocznej konferencji Keynote WWDC15. Powtórka była zamieszczona na stronie wydarzenia w serwisie Apple’a, ale do obejrzenia wymagany był QuickTime. Na stronie znajdują się także inne materiały wideo, które były prezentowane podczas wystąpień.

Teraz całe wideo zamieszczone jest na profilu firmy w serwisie YouTube. Możesz też obejrzeć to samo wideo poniżej w zagnieżdżonym playerze.

Zobacz także nasze podsumowanie najważniejszych nowości zaprezentowanych przez drużynę Tima Cooka: Co Apple pokazało na WWDC15? – specjalnie dla tych, którzy mają ciekawsze zajęcia.

Apple – WWDC 2015 (wideo)

Wszyscy, którzy przegapili tegoroczne wydarzenie z 8 czerwca, albo chcą obejrzeć jeszcze raz 2,5 godzinną konferencję, mogą to zrobić odtwarzając poniższe wideo na komputerze, smartfonie lub tablecie.

Keynote WWDC15 w 150 sekund

Jeśli chcesz zobaczyć wszystko co najważniejsze, a nie chcesz tracić prawie 3 cennych godzin, to zachęcamy do obejrzenia poniższego skrótu, przygotowanego przez serwis CultOfMac.

źródło: CultOfMac, iDownloadBlog