UberDRIVE gra mobilna dla przyszłych kierowców

Uber zapowiedział mobilną grę UberDRIVE na smartfony, która ma pomóc doskonalić umiejętności nawigacyjne.

UberDRIVE gra mobilna

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak to jest być kierowcą Ubera? Dzięki mobilnej grze UberDRIVE można wcielić się w kierowcę tego przewoźnika i poćwiczyć swoje umiejętności nawigacyjne. Dzisiaj Uber zapowiedział uruchomienie gry, która pozwoli wcielić się w rolę kierowcy Ubera. Być może to sposób na pozyskanie większej liczby partnerów? Dzięki grze będzie można zobaczyć na czym polega jeżdżenie w Uberze.

UberDRIVE to symulacyjna gra mobilna pozwalająca zobaczyć jak wygląda dzień z życia kierowcy Ubera. Gracz ma za zadanie dostać się z jednego miejsca pod wskazany adres, przy czym musi zrobić to najszybciej, najbezpieczniej i jak najkrótszą drogą.

O co chodzi w grze UberDRIVE?

Gracze mają do dyspozycji mapę miasta na której oznaczone są różne miejsca, zabytki i ulice. Zadanie polega na otrzymywaniu największej liczby punktów, za zrealizowane przejazdy. Ci, którzy zdobędą największą liczbę punktów, będą mogli odblokowywać nowe samochody i obszary miasta.

gra mobilna UberDRIVE gra mobilna UberDRIVE

Gra UberDRIVE została zaprojektowany jako rodzaj zabawy, a nie aplikacja użytkowa. Kierowcy i nie tylko mogą poćwiczyć swoje umiejętności nawigacyjne ćwicząc w wirtualnym mobilnym świecie Ubera. Jest to także świetny sposób dla przyszłych kierowców, aby doświadczyć na własnej skórze, jak to jest jeździć z Uberem. W grze znajdują się bezpośrednie linki umożliwiające zapisanie się jako kierowca firmy.

Przez całą rozgrywkę, przewijają się elementy edukacyjne na temat miasta oraz rozrywkowe quizy. UberDRIVE dostępny jest w amerykańskim sklepie App Store z miastem San Francisco jako makietą do zabawy.

źródło: Uber Blog – Your UberDRIVE Mobile Game Is Arriving Now