Kilka ciekawych konceptów systemu iOS 9

Zobacz cztery ciekawe koncepcje systemu iOS 9, które zawierają niesamowite funkcjonalności i zmiany.

Koncepcje systemu iOS 9

Już za pięć dni, w poniedziałek 8 czerwca na tegorocznym WWDC 2015, Apple zapowie nową aktualizację swojego mobilnego systemu operacyjnego iOS 9. Spekulacje na temat nowości w systemie iOS 9 pojawiły się dobrych kilka tygodni temu, ale oczywiście nie możemy być ich pewni do momentu, gdy drużyna Tima Cooka zaprezentuje go na scenie podczas Keynote.

Jak zwykle wszystko jest możliwe i do momentu oficjalnej prezentacji pojawiają się liczne niezależne koncepcje, które obrazują co mogłoby znaleźć się w najnowszej odsłonie systemu iOS. Część funkcjonalności przedstawionych w koncepcjach, to przede wszystkim zapotrzebowanie użytkowników iPhone’a. Nie muszę wspominać, że Apple nie będzie się tym sugerować, ale warto sprawdzić co z oczekiwań sprawdzi się już w przyszłym tygodniu?

Twórcy poniższych filmów zaprezentowali naprawdę kilka ciekawych funkcji i usprawnień interfejsu użytkownika, które miło byłoby zobaczyć w najnowszej odsłonie iOS-a 9. Zobacz poniższe filmy, prezentujące potencjalne feature’y, w stylu i narracji przypominającej samego Apple’a.

iOS 9 Concept by Ralph Theodory

iOS 9 Concept no 2 by Ralph Theodory

iTeck Concept

iOS 9 Concept – Quick Access

źródło: phoneArena – These 4 iOS 9 concept videos propose some awesome changes