„Shot on iPhone 6” – siedem nowych wideo promujących iPhone’a

 

Apple opublikowało siedem nowych klipów promujących możliwości filmowania przez iPhone’a 6. Wszystkie filmy zostały stworzone na potrzeby kampanii „Shot on iPhone 6”.

Shot on iPhone 6

Apple rozszerzyło o 7 nowych filmów rozpoczętą w marcu kampanię wychwalającą możliwości filmowania przez iPhone’a 6. (zobacz także: Apple promuje zdjęcia zrobione iPhone’em 6). Nowy materiał, jest kontynuacją promocji wszechstronności wbudowanego w najnowszego iPhone’a aparatu (kamery). Niektóre filmy posiadają ujęcia poklatkowe i slow motion, które można robić pod iOS-em 8.

Wszystkie 15-sekundowe filmy opublikowane zostały w dziale World Gallery films na stronach Apple’a oraz na oficjalnym kanale YouTube firmy. Również poniżej możecie je obejrzeć w całości.

W filmach na YouTube’ie możesz kliknąć w łączę do iTunesa, aby zobaczyć utwór, który został wykorzystany w każdym z klipów.

Ta najnowsza promocja wydaje się być kolejnym etapem mającym na celu popularyzację dzieł (w tym przypadków filmów) stworzonych przez użytkowników sprzętu Apple’a. Kampania ma też udowodnić, że dzięki dobremu sprzętowi wszystko jest możliwe i Ty też możesz robić dobre filmy!

Nie trzeba dodawać, że Apple poważnie traktuje możliwości aparatu iPhone’a 6 i ni powiedziało jeszcze ostatniego słowa.

źródło: Apple – Shot on iPhone 6