Akcja Code the Road z okazji 10. urodzin Google Maps

Z okazji dziesiątych urodzin zespół projektowy Map Google wyrusza kolorowym autobusem w podróż przez całe Stany Zjednoczone, aby spotkać się z programistami i twórcami nowych map. Cała akcja odbywa się pod hasłem #CodeTheRoad.

Google Maps - Code the Road

Ostatnia wpadka z obraźliwym rysunkiem robota Androida oddającego mocz na logo Apple’a nie powstrzymuje zespołu Google Maps przed obchodami 10. urodzin istanienia map. Wzdłuż całych Stanów Zjednoczonych odbęda się specjalne spotkania z programistami i twórcami map w ramach objazdowej akcji Code the Road.

Autobus wyruszył w trasę i będzie zatrzymywał się na 10 przystankach, gdzie organizowane będą spotkania z programistami. Podczas wydarzenia będzie można dowiedzieć się więcej na temat budowania aplikacji z wykorzystaniem interfesju API Map Google, albo po prostu przyjść na Ulicę Sezamkową. Kolorowy autobus #CodeTheRoad będzie zatrzymywał się w stanach Utah, Colorado, Wisconsin, Illinois, Nowy Jork, Virginia, Georgia i na Florydzie.

Autobus Google Maps - Code the Road

Jeśli jesteś akurat w USA masz szansę spotkac na swojej drodze autobus Google’a na jednym z przystanków (każdy jest mile widziany)

Wejdź na stronę internetową Code the Road i sprawdź wszstkie najważniejsze informacje na temat akcji.

https://youtu.be/q474jgb72dg

źródło: Google Developers