Gdzie oglądać konferencję Google I/O 2015 na żywo?

Oglądaj konferencję Google I/O 2015 online na żywo w internecie w naszym serwisie lub przez aplikację mobilną.

Google I/O 2015 na żywo online live

Już dzisiaj, w czwartek 28 maja 2015 r. o godzinie 18.30 czasu polskiego rozpocznie się konferencja Google I/O  Extended 2015. Jeśli nie udało Wam się być na miejscu, możecie obejrzeć dzisiejszy Keynote na żywo w internecie lub przez aplikację mobilną Google I/O 2015.

Konferencja Google I/O to jedno z ważniejszych wydarzeń, podczas którego twórcy produktów Google’a będą mogli podzielić się nowościami związanymi z platformami Google’a. Najbardziej oczekiwanymi tematami tegorocznej konferencji jest nowy Android 6.0 lub 5.2 (Android M), który standardowo będzie zaczynał się na kolejną literę alfabetu, czyli M, Android Auto, kwestie związane z internetem rzeczy (przedmiotów) IoT (IoE) oraz z najbardziej topowym tematem czyli smartwatchami z systemem Android Wear.

Nowy mobilny system operacyjny Android M ma skupić się przede wszystkim na poprawkach wydajności i wyeliminowaniu niedociągnięć Lollipopa. Ale nie będziemy dywagować, bo już za niecałe 8 godzin dowiemy się szczegółów.


Jak i gdzie oglądać konferencję Google I/O 2015 online?

Na poniższym streamie:


Podsumowanie najważniejszych nowości zapowiedzianych na konferencji oraz streaming z konferencji zamieścimy w osobny wpisie.

Miłego oglądania Google I/O 2015 live dzisiaj o 18.30.

źródło: Google Developers

mobiRANK.pl

mobiRANK.pl to serwis poświęcony aplikacjom mobilnym na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android.
Dołącz do nas na Google+ .
W artykułach zamieszczamy opisy najciekawszych aplikacji, które warto zainstalować na swoim telefonie.