Weź udział w ankiecie na temat polskich użytkowników Androida

Stan Androida w Polsce 2015 to pierwsza taka inicjatywa badawcza w Polsce, dzięki której dowiemy się kim są polscy użytkownicy systemu Android. Wypełnij ankietę i pomóż przeprowadzić badanie.

Raport "Android w Polsce 2015" - ankieta

Raport „Stan Androida w Polsce 2015” pomoże polskim startupom, niezależnym programistom aplikacji mobilnych oraz większym organizacjom, lepiej zrozumieć potrzeby i zachowania polskich użytkowników Androida.

Projekt zainicjowany został przez SW Research i WhallaLabs, a jego rezultaty oraz wyniki badań będą publicznie dostępne i całkowicie bezpłatnie. Organizatorzy badania liczą, że dzięki raportowi, przyczynią się do jeszcze więcej dobrze zaprojektowanych aplikacji rodzimej produkcji.

Raport dostarczy nam między innymi informacji na temat:

  • kim są użytkownicy Androida – jaka jest demografia polskiego Androida i jak przedstawia się segmentacja
  • z jakiego rodzaju aplikacji mobilnych korzystamy – jakie aplikacje najczęściej są instalowane przez polskich użytkowników Androida, których używają i za które są gotowi zapłacić
  • kiedy używamy smartfonów i tabletów – w jakich, typowych i nietypowych sytuacjach używamy urządzeń mobilnych.

Zachęcamy Was do udziału w anonimowej ankiecie, która zajmie około 15 minut – wypełnianie ankiety można w każdej chwili przerwać i dokończyć później.

Wyniki raportu opublikujemy w połowie czerwca 2015 r.

Zapraszamy do udziału w badaniu: link do ankiety »

Raport "Android w Polsce 2015" - ankieta screen

źródło: Android w Polsce