Flap Up! – poznawaj nowych ludzi, miejsca i wydarzenia

Aplikacja mobilna Flap Up! pozwoli Ci sprawdzić, co się dzieje w okolicy Twoich znajomych.

Aplikacja społecznościowa Flap Up!

Kontakt z innymi to podstawowa czynność każdego człowieka. Dziś w niezwykle łatwy i zupełnie intuicyjny sposób możemy sprawdzić co dzieje się wokół nas. Jedyne czego potrzebujemy to smartfon oraz darmowa aplikacja Flap Up!

Flap Up! jest aplikacją społecznościową, która pozwala użytkownikowi zorientować się co słychać u innych w jego okolicy. Dzięki tej aplikacji sam możesz dodawać zdjęcia oraz krótkie notatki, które zobaczą inni ludzie przechodzący w danym miejscu. Flap Up! umożliwia nie tylko dodanie, ale również przeczytanie i skomentowanie tego, co inni o tym piszą.

Aby korzystać z aplikacji wystarczy poświęcić chwilę na szybką rejestrację i już.

Czym jest Flap w aplikaji Flap Up!

Flapem nazywana jest każda dodana aktywność przez użytkownika, którą chce on się podzielić z innymi – podbnie jak tweet na Twitterze.

Dzięki aplikacji możesz zaznaczyć, czy aktywność dotrze tylko do Twoich znajomych, czy do wszystkich ludzi z okolicy. Wystarczy kliknąć jedną ikonkę! Dzięki wyszukiwarce znajomych bez problemu nawiążesz z nimi kontakt.

Aplikacja społecznościowa Flap Up! (screen) Aplikacja społecznościowa Flap Up! (screen)

Zasięg Flapa, który dotrze do innych użytkowników aplikacji wybierzesz sam. Dzięki zastosowaniu number pickera jest to niezwykle proste oraz intuicyjne! Możemy zaznaczyć zasięg od budynku, w którym się znajdujemy aż po całą dzielnicę i jeszcze dalej… Ten sam system został zastosowany w kolejnej właściwości jaką jest ustawienie czasu wyświetlania Flapa. Od dziś Twoje stare wiadomości nie będą zawracać Ci głowy! Flap może wyświetlać się przez chwilę lub nawet przez cały dzień.

Funkcjonalności aplikacji Flap Up!

  • dodawanie postów tekstowych
  • dodawanie zdjęć
  • interaktywna mapa
  • ograniczenie czasu oraz zasięgu Flapa
  • możliwe określenie odbiorców
  • komentowanie
  • poznawanie okolicy, nowych ludzi

Jak działa Flap Up!

Jak działa Flap Up!?

Flap jest uosobieniem latawca, który trzepocząc się na wietrze jest widoczny przez wiele osób w okolicy. Dzięki wbudowanej mapie oraz możliwości podejrzenia aktualnych Flapów będziesz cały czas na bieżąco.

Sprawdź sam!

Pobierz aplikację na swoje urządzenie ze sklepu Google Play lub App Store, klikając na poniższy przycisk.

Pobierz Flap Up! w App StorePobierz Flap Up! z Google Play