Oglądaj South Park na tablecie lub smartfonie

Aplikacja mobilna South Park to prawdziwa gratka dla fanów serialu. W oficjalnej aplikacji możecie obejrzeć wszystkie odcinki i sezony w języku polskim.

South Park - aplikacja mobilna z serialem na iOS-a i Androida

W aplikacji mobilnej South Park możesz obejrzeć prawie wszystkie odcinki i sezony serialu prosto z tabletu lub smartfona. Wystarczy połączenie z internetem, żeby obejrzeć za darmo przygody ulubionych bohaterów z miasteczka South Park.

Odcinki można ogladac za darmo w Polsce, Niemczech, Holandii Szwajcarii oraz Austrii. W Luksemburgu i Belgii również można korzystać z appki, ale póki co nie jest dostępna w sklepie Google Play w tych krajach.

Poprzez aplikację dostępne są online całe odcinki w aoryginalnej angielskiej wersji językowej, ale w każdje chwili można zmienić wersję językową, dzięki czemu możecie ogladać odcinki South Parku z polskim dubbingiem. Domyślna wersja językowa ustawiona jest na język domyślny naszego urządzenia mobilnego. Czcionka wykorzystana w aplikacji nie radzi sobie z polskimi znakami diakrytycznymi, ale nie przeszkadza to w jej obsłudze i ogladaniu serialu.

 

W polskiej wersji aplikacji dostępnych jest obecnie 16 pełnych sezonów, czyli około 250 odcinków. Odcinki można przeglądać po sezonach, najpopularniejszych lub losowo. Fani mogą także udostępniać swoje ulubione odcinki w social mediach (na Facebooku lub Twitterze), albo wysłać link przez e-maila.

South Park - aplikacja mobilna z odcinkami serialu South Park - aplikacja mobilna z odcinkami serialu

South Park dostępny jest za darmo, bez potrzeby wykupowania jakiejkolwiek subskrypcji, w sklepie Google Play na Androida (w wersji 4 lub nowszej) oraz w App Storze na iPhone’a i iPada z zainstalowanym systemem iOS 7 lub nowszym. Kilknij poniższe przyciski, aby pobrać oficjalną appkę bezpośrednio na swój tablet lub smartfon..

Pobierz aplikację South Park na iOS-a w App StorePobierz aplikacje South Park na Androida ze sklepu Google Play

źródło: Comedy Central Polska – Aplikacja mobilna South Park już dostępna!