Aplikacja mobilna Apple Store po polsku

Apple udostepniło polską wersję aplikacji mobilnej swojego sklepu internetowego Apple Store na iPhone’a i iPada.

Apple Store App - aplikacja mobilna sklepu Apple Store

Apple udostepniło polską wersję zaktualizowanej aplikacji mobilnej swojego sklepu internetowego Apple Store. Wraz z aktualizacją aplikacji, oprócz Polski, Apple udostepniło appkę w 18 innych krajach.

Aplikacja dostepna jest za darmo do pobrania z polskiego App Store’a na iPada i iPhone’a. Możesz ją pobrać bezpłatnie, klikając na poniższy link i korzystać z niej jak z internetowej wersji sklepu.

Apple Store app na iPhone i iPad

W aplikacji mobilnej Apple Store dostępne są te same działy, które znajdziecie w desktopowej wersji sklepu z poziomu przeglądarki internetowej, czyli Mac, iPhone, iPad, iPad, Apple TV, Akcesoria i Salony. Oprócz tego możecie zarządzać swoim kontem Apple i koszykiem zakupów. Korzystanie ze sklepu z poziomu aplikacjami mobilnej jest wygodniejsze i przyjemniejsze niż z poziomu mobilnej przeglądarki internetowej.

Zakupy odbywają się analogicznie jak na stronie internetowej tyle, że z poziomu urzadzenia mobilngo. Uprzedzę od razu, że zegarek Apple Watch niestety nie jest jeszcze dostępny w polskim sklepie Apple Store.

Pobierz aplikację Apple Store App w wersji 3.3

Aplikacja zajmuje 22,3 MB i jest kompatybilna z iPhone’em, iPadem i iPodem touch z systemem iOS 7 lub nowszym. W Apple Store w wersji 3.3 Apple dodało:

  • możliwość użycia Touch ID do przeglądania zamówień, dostepu do EasyPay, rachunków i do wykonywania rezerwacji na produkty w sklepie
  • wsparcie dla dwuetapowej weryfikacji konta, dodatkowe zabezpieczenie  przez TouchID
  • uruchomienie aplikacji mobilnej w krajach: Polska, Turcja, Brazylia, Meksyk, Singapur, Nowa Zelandia, Tajwan, Malezja, Filipiny, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Belgia, Dania, Austria, Irlandia, Luksemburg, Norwegia, Czechy, Węgry i Portugalia.

źródło: Apple