Uber zawiezie Cię za darmo na wybory prezydenckie

Kolejna akcja promocyjna Ubera ma zachęcić nas do pójścia na wybory. Przewoźnik zawiezie nas za darmo na terenie Warszawy i Krakowa do naszego lokalu wyborczego i z powrotem.

Uber zawiezie za darmo na wybory w Warszawie i Krakowie

W zeszłym tygodniu Uber woził za darmo do muzeów, a przy okazji wręczał pasażerom drobny poczęstunek (UberSNACKS z promocyjnym przejazdem i smakołykiem). W ten weekend Uber chce przyczynić się do zwiększenia frekwencji wyborczej, a przy okazji wypromować swoje usługi.

Jak czytamy na oficjalnym blogu, Uber chce zachęcić Polaków do skorzystania z obywatelskiego prawa głosu podczas nachodzącej wielkimi krokami drugiej tury wyborów prezydenckich. To, jak zagłosujesz, jest Twoją prywatną sprawą – ważne jest skorzystanie z możliwości dokonania wyboru.

Popieramy akcję i zapraszamy do skorzystania z promocji!

Jak pojechać za darmo na 2. turę wyborów prezydenckich?

Darmowy Uber do urn wyborczych 24 maja 2015 r.

W najbliższą niedzielę, 24 maja 2015 w godzinach 7:00 – 21:00, wszyscy mieszkańcy Krakowa i Warszawy będą mogli wykonać dwa darmowe przejazdy o wartości 25 zł każdy. Dzięki temu każdy z nas może szybko i wygodnie dojechać oraz wrócić Uberem z komisji wyborczej.

Jeśli należysz już do grona użytkowników Ubera? Wprowadź kod WYBORY2015 w aplikacji!

Kod aktywny na dwa przejazdy o wartości 25 zł każdy, w niedzielę w Krakowie i Warszawie, 24 maja 2015 w godzinach otwarcia komisji wyborczych podczas drugiej tury wyborów prezydenckich (7:00 – 21:00). Kod należy wprowadzić przed zamówieniem przejazdu.

Nie korzystasz jeszcze z Ubera?Na wybory pojedziesz za darmo z Uberem

Pobierz aplikację na Androida, iOS-a lub Windows Phone’a i skorzystaj z mojego kodu promocyjnego podczas rejestracji i odbierz zniżkę w wysokości do 20 zł na swój pierwszy przejazd: uber.com/invite/2vouk

Zobacz także nasze wrażenia z przejazdów Uberem: Uber – mogę tak jeździć!

A jeśli już wcześniej zarejestrowałeś się i korzystałeś z aplikacji, kliknij w ikonkę profilu w lewym górnym rogu ekranu aplikacji i:

Wybierz: Zniżki
Wpisz kod promocyjny: 2vouk
Możesz dodać zniżkę na stronie uber.com:

Zaloguj się na: uber.com
Kliknij w zakładkę Płatności
W odpowiednim polu wpisz kod zniżkowy i zatwierdź go

źródło: informacja prasowa Uber – Darmowy Uber do urn wyborczych