SoundCloud na Apple Watcha

Muzyczna aplikacja mobilna SoundCloud wraz z dzisiejszą aktualizacją otrzymała wsparcie dla zegarka Apple Watch.

SoundCloud na Apple Watcha

Nowa wersja aplikacji SoundCloud dostępna jest również na zegarki Apple Watch, dzięki temu możecie obsługiwać appkę z nadgarstka.

Podobnie jak wiele innych firm zewnętrznych tworzących swoje aplikacje na Apple Watcha, SoundCloud w wersji smartwatchowej posiada tylko najistotniejsze funkcje, reszta obsługiwana jest przez iPhone’a lub iPada.

Jedną z podtawowych funkcji aplikacji jest możliwość wyświetlania informacji o odtwarzanym utworze w SoundCloudzie na iPhone’ie. Wystarczy przesunąć palcem w górę, aby otworzyć SoundClouda i na ekranie Now Playing wyświetlony zostanie tytuł utworu i artysta. Przesuwając palcem w lewo lub w prawo, przechodzimy do przodu lub do tyłu zawartości SoundClouda. Aby zatrzymać lub rozpocząć odtwarzanie wystarczy stuknąć lub przytrzymać, aby dodać utwór do własnej kolekcji.

Zarówno SoundCloud dla iPhone’a i iPada nie posiada wciąż opcji nagrywania dźwięku, która dostępna jest w wersji desktopowej.

Aplikacja zajmuje 26,3 MB i do prawidłowego działania wymagany jest iPhone, iPod touch lub iPad z systemem iOS 7.0 lub nowszym, a od teraz posiada także wsparcie dla zegarka Apple Watch.

Pobierz aplikację mobilną SoundCloud za darmo w App Storze.

źródło: iDownloadBlog – SoundCloud for Apple Watch is here.