Największy na świecie Apple Store w Dubaju

Największy na świecie sklep Apple Store zostanie otwarty latem tego roku w Dubaju.

Apple Store w Mall of the Emirates

Czy powyższa lokalizacja pasuje do Apple Store’a?Jeśli mieszkasz w Dubaju i jesteś fanem produktów firmy Apple, to możesz mieć powody do radości, bo największy na świecie sklep Apple Store ma tam zostać otwarty w ciągu najbliższych miesięcy.

Pierwszy w historii sklep Apple’a na Bliskim Wschodzie ma zostać zlokalizowany w centrum handlowym Mall of the Emirates. Oficjalne otwarcie ma odbyć się w sierpniu tego roku.

Mówi się także, że drugi Apple Store ma być otwarty w Abu Dhabi w nowo otwartym Yas Mall. Pogłoski o tym, że Apple zmierza do Dubaju pojawiały się już od jakiegoś czasu. W 2014 roku sklep Apple Store pojawił się w Turcji Sklep Apple’a Zorlu w Stanbule zwycięzcą w Structual Awards 2014.

Sklepy Apple Store znajdują się w 16 krajach, a sklepy internetowe są dostępne już w 39 różnych krajach. Kiedy Apple Store zostanie otworzony w Polsce? Może, gdy wtedy gdy będziemy więcej zarabiać i produkty Apple’a będą bardziej popularne w Polsce?

Apple Store w Dubaju

Pomimo braku sklepów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, iPhone sprzedaje się niewiele słabiej niż smartfony Samsunga, stąd ruch Apple’a w stronę tego kraju?

źródło: Cult of Mac – World’s biggest Apple Store will open in Dubai this summer
zdjęcie: Longhornsandcamels