Baton YouTube KitKat w Wielkiej Brytanii

Zrób sobie przerwę z batonem YouTube KitKat i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami w aplikacji (tylko w Wielkiej Brytanii).

KitKat YouTube mybreak

Taka ciekawostka dotycząca batona KitKat i współpracy Google’a z Nestle. W Stanach Zjednoczonych chrupiące batony KitKat są produkowane przez Hershey, w Europie czekoladowe batony spływają z linii montażowych należących do Nestle.

Właśnie brytyjski producent po raz kolejny nawiązuje współpracę z Google’em i wyprodukuje limitowaną edycję 600 tysiecy batonów YouTube break KitKat dostępną tylko na Wyspach. Na opakowaniu batonów zamiast logo KitKat bedzie widniał napis YouTube. Wszystko to z okazji 80-lecia batoników oraz 10-lecia serwisu YouTube.

YouTube KitKat baton

To nie jest pierwszy raz, kiedy Google współpracuje z producentem słodyczy. Przy okazji premiery Androida 4.4 KitKat mieliśmy okazję wziąc udział w loterii tabletów Nexus 7. Wtedy były wyprodukowane także specjalne edycje batonów.

Z tej okazji publikowane są także filmy otagowane #mybreak „YouTube My Break”. Niestety funkcja mybreak oraz limitowana edycji batonów z napisem YouTube dostępna jest tylko w Wielkiej Brytanii.

YouTube My Breaks

źródło: Nestle – “YouTube my breaks” unveiled by NESTLÉ and Google