Polskie warsztaty „Zacznij tworzyć” w iSpocie

Już w tę sobotę iSpot zaprasza na polskie warsztaty Apple dla twórców z cyklu „Zacznij tworzyć”.

Warsztaty "Zacznij tworzyć" w iSpocie w Warszawie

„Zacznij tworzyć” to ogólnoświatowa kampania Apple skierowana do osób twórczo wykorzystujących najnowocześniejsze urządzenia i programy. Ma na celu zachęcenie wszystkich młodych twórców do podążania za pasją tworzenia, podpowiadając, jak można osiągnąć sukces w branży i nie ustawać w rozwijaniu swojego talentu. Na świecie znana jest pod nazwą „Start Something New” i wzięły w niej udział Japonia, Stany Zjednoczone i wiele krajów europejskich. Już w najbliższą sobotę iSpot Apple Premium Reseller zaprasza na pierwsze polskie warsztaty z tego cyklu – poświęcone grafice, które poprowadzi rysownik i artysta koncepcyjny – Wojtek Fus.

W sobotę 9 maja 2015 roku w warszawskim salonie iSpot Apple Premium Reseller przy ul. Marszałkowskiej odbędą się wyjątkowe warsztaty poświęcone profesjonalnej grafice. Poprowadzi je artysta koncepcyjny, ilustrator i designer – Wojtek Fus.

Warsztaty będą formą spotkania twórczego, na których nie tylko będzie można posłuchać mojej historii czy zobaczyć projekty, które obecnie tworzę. Chciałbym też ośmielić początkujących grafików do tworzenia i podążania swoją pasją, a także pokazać, że małymi krokami można dojść do wielkich rzeczy – tłumaczy ekspert. Będzie można zapoznać się z mocą drzemiąca w urządzeniach Apple i dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać swojego iPhona, iPada czy Maca oraz dedykowane im aplikacje, aby osiągnąć najlepszy efekt wizualny swoich prac.

Wojtek Fus pracował głównie przy grach i animacjach (Platige Image, One Pixel Brush, Applibot). Obecnie jest zatrudniony na pełny etat w dużej firmie Quantic Dream zajmującej się tworzeniem gier. W wolnych chwilach maluje to, co sprawia mu największą przyjemność. Ostatnio są to portrety kobiet oraz ilustracje i koncepty w stylistyce cyberpunk. Często miesza poetyckie, organiczne formy, takie jak pióra i piękne kobiety z ultranowoczesnymi strojami i wyposażeniem „high-tech”.

Warsztaty mają charakter zamknięty. Wejście za okazaniem zaproszenia.

  • data warsztatów: sobota, 9 maja 2015 r.
  • miejsce: iSpot Apple Premium Reseller, ul. Marszałkowska 104/122 w Warszawie, Domy Towarowe Centrum
  • godzina: 13:00 – 15:00


Więcej o kampanii „Zacznij tworzyć” można przeczytać na stronie wydarzenia.

źródło: informacja prasowa