Oppo R7 będzie miał metalową obudowę unibody

Kolejny teaser smartfona Oppo R7 potwierdza jego metalową konstrukcję unibody. Czy zobaczymy nowego smartfona Oppo już 20 maja?

Oppo R7 - teaser
Chiński producent smartfonów Oppo, opublikował kolejny teaser swojego najnowszego flagowca Oppo R7. Dodatkowo w sieci pojawiły się kolejne informacje na temat specyfikacji i daty premiery.

Dowiedzieliśmy się kilku rzeczy na temat tego ciekawego smartfona. Oppo R7 nie będzie tak bardzo cienki jak wcześniej oczekiwano, choć słuchawka ma być wydana w dwóch wariantach (to już staje się normą w przypadków producentów: dwa iPhone’y, dwa GALAXY S6…). Oppo R7 ma mieć w jednej wersji 64-bitowy procesor Snapdragon 615, a w drugiej Media Tek MT6752 (1,7 GHz).

Oppo R7 - zapowiedź chińskiego smartfona z metalicznym unibody

Nowa grafika zapowiadająca smartfona Oppo potwierdza, że model R7 będzie miał metalową obudowę unibody. Wcześniej krążyły plotki, że Oppo R7 będzie cieńszy niż R5 (4,85 mm) oraz Vivo X5 Max (4,75 mm), który nosi tytuł najcieńszego smartfona na świecie. Jednak wczorajsze doniesienia wskazują na to, że R7 będzie miał grubość 6,3 mm – to nadal bardzo mało, ale są cieńsi…

Kolejna informacja wskazuje na to, że Oppo R7 zostanie zaprezentowany 20 maja 2015 roku i będzie sprzedawany w Chinach. Poniżej zaproszenie na tegoroczną imprezę Oppo:

Zaproszenie na imprezę Oppo R7

 

źródło: Oppo, phoneArena – Teaser confirms metal unibody design for the Oppo R7, gforgames – Oppo R7 Metal Unibody Officially Confirmed, Coming May 20th?