Burn It Down mroczna platformówka na mobile’a

Gra mobilna Burn It Down to kolejna obowiązkowa pozycja dla lubiących klimatyczne gry z serii indie games.

Burn It Down - gra mobilna na iOS-a

 

Jeśli lubisz mroczne i zaskakujące gry o nietuzinkowej grafice, to gra mobilna Burn It Down jest właśnie dla Ciebie. Platformowa gra na smartfony i tablety z systemem iOS. Utrzymana w stylu retro spikselowana grafika nadaje niepowtarzalny klimat i doświadczenia gry. Gracz przemierza ciemne i pełne niebezpieczeństw lochy w poszukiwaniu zaginionych ukochanej.

W grze Burn It Down wcielamy się w spikslowanego hydraulika (świecące białe oczy są tak niesamowite), który musi odnaleźć swoją zaginioną ukochaną dziewczynę. Po drodze napotykamy się na różne przeszkody i łamigłówki. Sterowanie polega na ruchach w prawo lub lewo, musimy przy odpowiednim rozbiegu skakać z jednej platformy na drugą. Istnieją również różnego rodzaju ukryte przełączniki, wyłączające na przykład śmiercionośne kolce.

Burn It Down - gra mobilna na iOS-a

W grze dostępnych jest 50 poziomów i jedną godzinę na ich ukończenie. Nie jestem do końca pewien, co się dzieje po upływie tego czasu, ale zgaduję, że po prostu trzeba zacząć od początku.

Jeżeli nie możesz przejść poziomu, możesz użyć wskazówki, która podpowie Ci jak dostać się do kolejnej komnaty. Do wykorzystania są 3 darmowe podpowiedzi, ale oczywiście można dokupić więcej przez zakupy w aplikacji.

Burn It Down jest zabawną grą platformową z elementami łamigłówek, która nie wymaga dużo czasu. Całą grę można przejść w około 45 minut.

Zobacz oficjalny trailer gry Burn It Down

Reklamy w grze są dość nachalne. Jeśli umrzesz pewną liczbę razy (może pięć?) reklama pojawia się na ekranie, podczas gdy zegar działa w grze. Dźwięk gry miesza się z dźwiękiem reklamy, która trwa około 4 sekund. Można się ich pozbyć za 0,99 euro.

Gra Burn It Down jest darmowa. Można w nią grać nie wydając pieniędzy.  Pomimo reklam i tylko godziny rozrywki, warto pobrać i zainstalować tę aplikację, aby spróbować czegoś innego w morzu podobnych do siebie gier. Ta gra jest dostępna na iPhone’a, iPada i iPoda touch.

Bardzo podobną gra jest Limbo, jedną z najpopularniejszych platformówek w stylu mrocznego retro, którą również możecie pobrać w App Storze.

Pobierz Burn It Down z App Store’a klikając na poniższy przycisk.

Pobierz w App Store