Zobacz pierwsze reklamy smartfona LG G4

LG udostępniło pierwsze reklamy wideo swojego najnowszego flagowego smartfona LG G4.

LG G4

Wczoraj LG pokazało oficjalny film prezentujący swój najnowszy produkt LG z ciekawymi ujęciami wykonanymi z drona. Teraz możecie zobaczyć dodatkowo cztery kolejne reklamy telewizyjne flagowca LG G4.

Oficjalne wideo trwa około 2:20 minuty, a reklamówki udostępniono w wersjach 30 i 15-sekundowych.

Zobacz poniżej wszystkie oficjalne materiały wideo LG G4.

LG G4 : Official Product Video

https://youtu.be/S6jXWlDlYwc

Pierwszy spot skupia się na nowym 5,5-calowym wyświetlaczu IPS Quantum, dzięki któremu LG G4 oferuje znacznie lepszą zwiększoną jasność oraz bogatszą i bardziej naturalną reprodukcję kolorów niż w modelu LG G3.

Druga reklama LG G4 poświęcona jest 16 MP aparatowi z obiektywem f1.8 i trybem ręcznym.

Trzecie i czwarte wideo są podobne, pokazują jak wykonana jest prawdziwa skóra z tyłu obudowy smartfona (LG G4 w kolorze czarnym i brązowym). Poniżej możesz obejrzeć wszystkie cztery reklamy telewizyjne.

Jak wiadomo, LG G4 nie jest jeszcze dostępny w sprzedaży, ale LG planuje rozpocząć wysyłki już w przyszłym miesiącu. Poza tym, że Smartfon posiada 5,5-calowy wyświetlacz HD, 16 MP aparat tylny i opcjonalną skórzaną obudowę, wyposażony jest oczywiście w przednią 8 MP kamerę, sześciordzeniowy procesor Snapdragon 808, mobilny system operacyjny Android 5.1 Lollipop z LG UX 4.0, wymienną baterię o pojemności 3000 mAh i wiele więcej.

Możesz dowiedzieć się więcej o nowej słuchawce LG sprawdzając specyfikację w naszym wpisie: LG G4 z 5,5-calowym wyświetlaczem i Snapdragonem 808Zobacz także: LG G4 w liczbach – infografika.

źródło: LG Mobile Global, PhoneArena