Marvel Future Fight – gra RPG na iOS-a i Androida

Mobilna gra RPG Marvel Future Fight dostępna jest do pobrania na urządzenia z Androidem i iOS-em.

Marvel Future Fight - gra mobilna na iOS-a i Androida

Netmarble Games poinformowało o wprowadzeniu na rynek swojego najnowszego hitu RPG – Marvel Future Fight na urządzenia mobilne.

Gra dostępna jest od dzisiaj za darmo w App Storze i sklepie Google Play w 148 krajach na całym świecie.

Gracze mają mogą wcielić się w jednego z 36 ulubionych superbohaterów i złoczyńców z Marvel Avengers, w tym Spider-Mana, Daredevila i Strażników Galaktyki. Kontrolując ich ruchy i umiejętności, możesz tworzyć własne niezwyciężone zespół w walce z czarnymi charakterami takimi jak Loki, Doktor Octopus i Ultron.

W grze Marvel Future Fight możesz doświadczyć świata Marvela w czterech trybach akcji. Oprócz PVE Mission Mode, Marvel Future Fight zawiera również tryb PVP, dzięki której możesz zobaczyć bohaterów z innych walczących zespołów.

Jesteśmy bardzo podekscytowani prezentując nową grę Marvel Future Fight, jako najnowsze dzieło współpracy między Netmarble Games i Marvel Entertainment — powiedział Gun Kim, prezes Netmarble Monster — Dzięki wysokiej jakości grafice i treści pełnych akcji, jesteśmy przekonani, że Marvel Future Fight otworzy nową erę w świecie gier RPG na smartfony i tablety.

https://youtu.be/2HlJSTVX7KA

Najbardziej znane gry od Netmarble, takie jak Monster Taming, Seven Knights i Raven, zyskały na świecie reputację najlepszych gier z Korei. Korzystając ze współpracy z firmą Marvel, Netmarble stara się utrwalić tę reputację i podnieść standardy gier RPG.

Netmarble zawsze szczyciło się tym, że trendy w świecie gier mobilnych zawsze mają na celu zapewnić naszym graczom niespotykaną wydajność gier — powiedział Youngsig Kwon, prezes Netmarble Games. — Mamy nadzieję, że z gra Marvel Future Fight pozwoli Wam doświadczyć idealnych wrażeń w grze a także sprawi, że będziecie podekscytowani i zaskoczeni.

Trailer gry

https://youtu.be/EsJxgGquO8M

Aby uczcić premierę nowej gry mobilnej RPG, firmy Netmarble i Marvel przygotowały tygodniową promocję, która pozwoli graczom odblokować specjalną zbroję Iron Man za darmo. Netmarble będzie również organizować dodatkowe atrakcje dla graczy na Facebooku.

Marvel Future Fight - screen z gry

Mobilna gra RPG Marvel Future Gight dostępna jest na iPhone’a i urządzenia z Androidem. Pobierzecie ją za darmo klikając na poniższe przyciski.

Pobierz Marvel Future Fight w App StorzePobierz Marvel Future Fight na Androida z Google Play

źródło: Marvel – „Marvel Future Fight” launches from Netmarble