Kod zniżkowy -50% na przejazdy Uberem w majówkę

Uber udostępnił zniżkowy kod uprawniający na 50-proc. zniżkę na przejazdy w weekend majowy. Skorzystaj z promocji i jeździj taniej.

Zniżka na przejazdy Uberem w majówkę

Nadchodzi lato. Wraz z nim imprezy na warszawskim Powiślu i krakowskim Kazimierzu; relaks na Polach Mokotowskich i w FORUM; leniwe, słoneczne niedziele w kawiarniach – w Warszawie i w Krakowie każdy odnajdzie swoje miejsce.

Podczas majówki możesz odkrywać Warszawę i Kraków na nowo jeżdżąc za pół ceny. Zanim zamówisz Ubera, wpisz poniższy kod i relaksuj się na tylnym siedzeniu. Bezpieczne, klimatyzowane auta dostępne są w kilka chwil, już od 0,70 zł/km.

Majowy Weekend to doskonały moment aby odkryć nowe miejsca w Warszawie i Krakowie. To również świetna okazja, aby sprawdzić jak wygodnie można podróżować z Uberem. Na każdy dzień tego weekendu Uber przygotował promocję 50% zniżki na 3 przejazdy w godzinach 10:00-18:00.

Wystarczy podać kod, zamówić samochód i usiąść na tylnym fotelu.

Jak skorzystać ze zniżki 50% na przejazdy Uberem w weekend majowy?

  1. Zainstaluj aplikację Uber (Android, iOS lub Windows) – linki do pobrania aplikacji mobilnej Uber poniżej wpisu.
  2. Jeśli nie masz jeszcze konta, to przy rejestracji możesz skorzystać z mojego kodu zniżkowego na dodatkowe 25 zł na pierwszy przejazd. (Wybierz opcję ZNIŻKI i wpisz kod 2vouk lub przy rejestracji, skorzystaj z linku: uber.com/invite/2vouk).
  3. Po zainstalowaniu appki wpisz kolejny kod promocyjny, który obniży Twój rachunek w ten weekend majowy (od 1 do 3 maja w godz. 10:00-18:00): UBERMAJOWKA (kod ważny jest na 3 przejazdy)
  4. Zamów przejazd Uberem w Krakowie i Warszawie.
  5. Baw się dobrze i płać mniej :)

Zobacz także: Uber – mogę tak jeździć!

Aplikacja dostępna jest za darmo na smartfony z iOS-em, Androidem i Windowsem. Pobierzecie ją ze sklepu Google Play lub App Store, klikając na poniższe przyciski.

Pobierz w App Store 

źródło: Uber