Pomóż ofiarom trzęsienia ziemi w Nepalu przez App Store’a

Apple udostępniło specjalną opcję w sklepie App Store, dzięki której możesz wesprzeć finansowo ofiary trzęsienia ziemi w Nepalu.

Wesprzyj ofiary trzęsienia ziemi w Nepalu przez iTunes Store

W sklepie z aplikacjami mobilnymi App Store znajdziesz specjalną sekcję przez którą możesz wesprzeć finansowo działania na rzecz pomocy ofiarom trzęsienia ziemi w Nepalu, przekazując darowiznę pieniężną dla ogólnoświatowej organizacji czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca.

Dzięki specjalnej aplikacji możecie w łatwy sposób za pomoca iPhone’a lub iPada pomóc potrzebującym, przekazując 5, 10, 25, 50, 100 lub 150 euro prosto z App Store’a lub iTunesa – w taki sam sposób w jaki kupujecie płatne aplikacje mobilne lub utwory muzyczne. Opcję znajdziecie wchodząc do App Store’a lub pod tym linkiem.

Apple przekaże całą Twoją darowiznę dla Czerwonego Krzyża. Z uwagi na to, że iTunes nie udostępnia Czerwonemu Krzyżowi Twoich danych, organizacja nie będzie w stanie potwierdzić później Twojej darowizny.

Po wybraniu i przekazaniu wybranej kwoty otrzymasz od sklepu iTunes Store wiadomość e-mail z potwierdzeniem, które będzie Twoim jedynym dowodem przekazania darowizny. Darowizna pojawi się również na wyciągu z Twojej karty kredytowej w postaci transakcji zawartej ze sklepem iTunes Store.

Wesprzyj ofiary trzęsienia ziemi w Nepalu przez App Store'a
Wesprzyj ofiary trzęsienia ziemi w Nepalu przez App Store’a

Przekazując darowiznę, nie nabywasz żadnych towarów ani nie otrzymujesz żadnych usług z iTunes. Wszelkie darowizny zebrane przez iTunes są zbierane w imieniu i na rzecz Czerwonego Krzyża. Ta darowizna może nie spełniać warunków uprawniających do odliczenia podatku lub korzystania z innych ulg podatkowych. Nie można przekazać darowizny, korzystając z kredytu w sklepie iTunes Store.

Twój upominek dla Czerwonego Krzyża wspomoże działania Apple na rzecz pomocy ofiarom klęsk żywiołowych, pomagając poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Nepalu. Twoja pomoc pozwoli Czerwonemu Krzyżowi zapewnić: schronienie, żywność, wsparcie psychiczne i inną pomoc ofiarom wszelkich klęsk żywiołowych. W rzadkich przypadkach, kiedy darowizny przekraczają wydatki czerwonego Krzyża na zwalczanie skutków konkretnej klęski żywiołowej, składki wykorzystuje się na rzecz przygotowania i niesienia pomocy ofiarom innych klęsk żywiołowych. Aby uzyskać więcej informacji na temat Czerwonego Krzyża odwiedź stronę www.ifrc.org.

źródło: Apple iTunes Store, App Store