Wideorozmowy przez Facebook Messengera

Facebook udostępnił wideorozmowy w aplikacji Facebook Messenger przez Wi-Fi i sieć komórkową.

Wideorozmowy przez Facebook Messenger

Zaledwie tydzień po uruchomieniu wideorozmów w popularnej usłudze WhatsApp, Facebook rozpoczął uruchamianie funkcji rozmów wideo w swojej aplikacji Messenger na iOS-a, Androida i inne platformy mobilne.

Jak wiecie, Messenger oferuje już możliwość wykonywania połączeń głosowych do przyjaciół na całym świecie. Od dzisiaj usługa wideorozmów dostępna jest dla wszystkich korzystających z aplikacji Messenger w Belgii, Kanadzie, Chorwacji, Danii, Francji, Grecji, Irlandii, Litwie, Laosie, Meksyku, Nigerii, Norwegii, Omanie, Polsce, Portugalii, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Urugwaju.

 

Od teraz możecie rozmawiać z innymi użytkownikami widząc ich na ekranie swojego iPhone’a, iPada lub smartfona i tabletu z Androidem. Dzięki temu, że usługa działa pomiędzy różnymi platformami możesz rozmawiać z aplikacji na iPhone’ie ze znajomymi, którzy mają appkę na smartfonie z Androidem.

Wideorozmowy przez Facebook Messenger - aplikacja

Zobacz jak działa usługa rozmów wideo w aplikacji Messenger

Zobacz wideorozmowy przez Facebooka w działaniu.

Facebook będzie stopniowo wprowadzał usługę w innych regionach i krajach. W Polsce usługa jest już dostepna, więc jeśli nie macie Messengera na swoim smartfonie, pobierz klikając na poniższe przyciski:

Pobierz Messengera w App StorePobierz Messengera na Androida z Google Play

źródło: Facebook Newsroom – Introducing Video Calling in Messenger