Booksy – polska aplikacja do rezerwacji

Aplikacja mobilna Booksy przypomni i pomoże Ci umówić się do fryzjera, manikiurzystki a nawet stomatologa i fizjoterapeuty.

Aplikacja mobilna Booksy do rezerwacji wizyt

Dzisiaj prawie każdemu kalendarz pęka w szwach, a lista zadań nie ma końca. Zatem dobra organizacja czasu to umiejętność bardzo pożądana.

By sobie pomóc możemy także czerpać garściami z możliwości jakie oferują nam nowoczesne aplikacje mobilne. Zainstalowane na naszym osobistym smartfonie będą pełnić rolę osobistego asystenta lub asystentki zwiększając nasz komfort funkcjonowania, na co dzień. Jedna z bardziej przydatnych aplikacji, która od niedawna dostępna jest w Polsce, to Booksy.

Z Polski do Nowego Yorku i z powrotem

Booksy blisko rok temu wtargnęło do USA, całkowicie zmieniając styl umawiania wizyt. W tej chwili każdego dnia tysiące klientów umawia się przez Booksy na wizyty, do barbera, fryzjera, dietetyka czy kosmetyczki jak stany długie i szerokie. Najpierw Booksy pojawiło się w Nowym Yorku, Los Angeles, Miami, Huston i na Florydzie. Sukces w tamtych rejonach za skutkował ekspansją na wszystkie stany.

Wieść o możliwościach jakie daje Booksy szybko się rozchodzi, dlatego z miesiąca na miesiąc rośnie grono zwolenników tego prostego i praktycznego narzędzia. Mamy przeczucie, że niebawem będą korzystać z niej wszyscy Ci, dla których ważne jest decydowanie o swoim czasie i możliwość mobilnej zmiany planów. Co ciekawe to apka, zaprojektowana przez Polaków w Polsce. Zaczęli od USA, a teraz wdrożyli i udostępnili ją w kraju.

My name is Booksy

Aplikacja mobilna Booksy - screen

Booksy to nowa aplikacja, dzięki której możliwe jest bezkolizyjne umawianie się na wizyty do manikiurzystki, fryzjera, masażysty, trenera personalnego czy fizjoterapeuty niezależnie do pory dnia, czy nocy. Z własnego smartfona, za pomocą dosłownie kilku kliknięć nawet w środku nocy, możemy zaplanować wizytę w optymalnym dla nas czasie. Co ważne nie ma konieczności jej potwierdzania, nasze kliknięcie w kalendarzu na ekranie oznacza rezerwacje terminu nawet wtedy, gdy nasz fryzjer smacznie śpi, lub ma ręce pełne roboty.

Aplikacja mobilna Booksy - screen

Booksy, także samo przypomni nam o rezerwacji z odpowiednim wyprzedzeniem. Zanim wybierzemy w Booksy miejsce, do którego chcielibyśmy się umówić możemy sprawdzić opinie innych klientów o danym miejscu i świadczonych usługach oraz samemu ocenić zabieg, z którego skorzystałaś. A jeśli okaże się, że wcześniej zarezerwowany termin przestanie nam odpowiadać, możemy klikając w ekran smartfona odwołać lub przełożyć termin bez konieczności tłumaczenia się.

Jak działa Booksy?

Znajdź

  • Szybko znajdź fryzjerów, masażystów, stylistki paznokci, trenerów lub innych lokalnych usługodawców.
  • Używaj Booksy na swoim komputerze lub smartfonie.
  • Sortuj usługodawców wg poziomu ceny, preferowaną datę spotkania lub wg odległości.

Wybierz

  • Przeglądaj cenniki usług.
  • Sprawdź dostępność wybranego dnia.
  • Masz ulubioną fryzjerkę? Sprawdź jej kalendarz.
  • Sprawdź recenzje i wybierz najlepszy salon.

Rezerwuj

  • Wybierz usługę, dzień i godzinę i zarezerwuj – otrzymasz szybko potwierdzenie rezerwacji.
  • Otrzymuj przypomnienia przez maila i powiadomienia na komórkę, w ten sposób nie zapomnisz o swojej rezerwacji.
  • Nie możesz dotrzeć? Nie ma tragedii. Zawsze możesz odwołać rezerwację bez zbędnych tłumaczeń.

Booksy to modna aplikacja, która szczególnie przypadnie do gustu osobom zabieganym. Jest bezpłatna dla każdego użytkownika i działa zarówno na systemie Android jak i IOS.

Aplikację pobierzesz za darmo na Androida ze sklepu Google Play i na iOS-a z App Store’a.

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: Booksy