OxygenOS gotowy do pobrania

OnePlus udostępniło swój mobilny system operacyjny OxygenOS – zobacz, gdzie go pobrać i jak zainstalować.

OxygenOS

Mobilny system operacyjny OxygenOS na smartfony OnePus One został dzisiaj publicznie udostępniony.

System OxygenOS, to nowy system operacyjny oparty o najnowszego Androida 5 Lollipop, przygotowany specjalnie na smartfony OnePlus One.

Jeśli jesteś posiadaczem smartfona OnePlus One i chcesz zainstalować OxygenOS, to dokładnie przeczytaj instrukcję instalacji na stronach forum OnePlus: OxygenOS is here (Installation Guide)

System pobierzesz tutaj: pobierz OxygenOS 1.0.0

Jak zainstalować OxygenOS 1.0.0?

Uwaga: Aby zainstalować aplikację OxygenOS Feedback musisz włączyć instalacje z nieznanych źródeł (Ustawienia > Zabezpieczenia).

Sprawdź, czy wszystkie pliki zostały poprawnie pobrane i skopiowane. Instalacja nowego systemu wymaże wszystkie dane i aplikacje z Twojego smartfona! Aktualizacja automatyczna będzie wkrótce dostępna, dlatego niezaawansowani użytkownicy powinni poczekać, aż aktualizacja pojawi się w trybie OTA. Na razie nowy system można zainstalować tylko w sposób opisany na blogu OnePlus.

Na oficjalnym forum OnePlus (link powyżej) możesz przeczytać o najczęstszych problemach związanych z instalacją i użytkowaniem nowego systemu operacyjnego. Jest to pierwsza wersja systemu, dlatego można natrafic na kilka błędów, które na pewno zostaną bardzo szybko wyeliminowane.

Jeśli posiadasz OnePlus One i zainstalowałeś nowy system podziel się z nami wrażeniami w komentarzach. Niestety nie posiadam tego smartfona, a ciekawy jestem Waszych opinii.

Funkcje OxygenOS

OnePlus opublikowało również na swoim oficjalnym kanale na YouTube’ie, krótki film przedstawiający nowe funkcje i działanie systemu OxygenOS.

OxygenOS Top Features

źródło: OnePlus