wideo: Jak korzystać z Apple Watcha?

Apple udostępniło specjalną sekcję z materiałami wideo, poświęconymi korzystania z funkcji zegarka Apple Watch.

Apple Watch - Guided Tours

Firma Apple udostępniła specjalna sekcję Apple Watch – Guided Tours z wideoprzewodnikami po funkcjach i opcjach Zegarka Apple Watch. Już 10 kwietnia mieszkańcy wybranych krajów będą mogli zamówić swojego smartwatcha od Apple’a w przedsprzedaży. Od tego momentu, będzie można wypróbować zegarki w jednym soficjalnych sklepów Apple’a.

Gadżet trafi do sprzedaży 24 kwietnia 2015 r., w następujących krajach: Australii, Hong Kongu, Kanadzie, Japonii, Chin, Wielkiej Brytanii, Francji, Stanach Zjednoczonych i Niemczech.

 

Nowa sekcja będzie sukcesywnie uaktualniania o nowe przewodniki wideo, których zadaniem jest przedstawienie i nauczenie klientów, jak korzystać z interakcji i technologii zegarka.

Obecnie na stronach znajdziemy cztery filmy: Welcome (z ang. Witamy, ogólny film o Apple Watchu), Messages (Wiadomości), Faces i Digital Touch. Wkrótce zostaną dodane filmy pokazujące jak korzystać z Apple Pay, Siri, monitorowania aktywności fizycznej, jak odbierać połączenia telefoniczne i wiele więcej.

Jak korzystac z funkcji zegarka Apple Watch (Watch)?

Wideoprzewodniki jak korzystać z Apple Watcha

 

Sprzedaż Apple Watchów rozpocznie się w piątek 24 kwietnia o godzinie 00:01 (PST) i będzie to pierwsza od 5 lat (start sprzedaży iPadów) poważna premiera produktu Apple’a.

Zobacz pierwsze wideoprzewodniki Watch od Apple’a

Apple Watch — Guided Tour: Welcome

Apple Watch — Guided Tour: Messages

Apple Watch — Guided Tour: Face

Apple Watch — Guided Tour: Digital Touch

źródło: Apple