Nowym urządzeniem OnePlus będzie drone DR-1?

W kwietniu firma OnePlus ogłosi swoją nową kategorię produktową, czy zamierza wprowadzić do swojej oferty drona?

OnePlus teaser - dron?

Na początku marca OnePlus zapowiedziało ogłoszenie nowego produktu, przygotowując ciekawe teasery: OnePlus zapowiada grę #gamechanger związaną z kolejnym produktem.

Firma wyraźnie poinformowała, że nie będzie to smartfon, tablet ani smartwatch, ale nie podano więcej szczegółów. Na najnowszym teaserze widać nieregularny kształt urządzenia.

W serwisie Reddit w jednym z wątków pojawiła się informacja, że nowym urządzeniem od OnePlus będzie dron DR-1, którego sprzedaż rozpocznie się w pryszłym miesiącu. Cóż, plotki mogą być różne, ale ostatnia zapowiedź produktu, który widzimy na powyższym obrazie cwygląda jak coś przypominające właśnie drona (bo przecież nie samochód). Nie wiadomo ile jest prawdy, a ile ironii w wypowiedzi jednego z założycieli OnePlus – Carla Pei. Czy DR-1 to rzeczywiście DR-One?

Może okazać się, że jest to dobra zmyłka ze strony OnePlus i w przyszłym miesiącu zostaniemy zaskoczeni zupełnie czymś innym?

wątek z serwisu Reddit  na temat OnePlus game changer

Nie wiem dlaczego dron miałby być komunikowany tagiem #gamechanger, jeśli rzeczywiście chodzi o drona? Chińska firma ma już produkt, który może być postrzegane jako game changer (zmiana gry) – niedrogi, ale imponująco rozbudowany – smartfon OnePlus One.

Kwiecień już za pasem i wkrótce dowiemy się co jest nowym game changerem od OnePlus? Warto wspomnieć, że DJI, producent Phantom drona (prawdopodobnie najbardziej popularnego drona) jest właśnie chińska firma.

źródło: PhoneArena – OnePlus’ upcoming „game changer” device to be a drone?