Spray – rozmawiaj bez barier z ludźmi z okolicy

Aplikacja mobilna Spray to komunikator umożliwiający wysyłanie wiadomości do wszystkich w pobliżu, bez znajomości ich imion, adresów e-mail, numerów telefonów czy kont społecznościowych!

Spray - aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna Spray to komunikator polskiej firmy z siedzibą w Palo Alto w Kalifornii. Spray odniósł duży sukces w Stanach Zjednoczonych, a teraz testowany jest w Europie.

Sieci społecznościowe służą nam głównie do komunikacji z naszymi znajomymi rozsianymi po całym świecie. Aplikacje takie jak Spray, Secret czy Yo, to alternatywa dla tych, którzy szukają nowych znajomości, lub chcą tylko kogoś pozdrowić z książki adresowej lub anonimowo wysłać jakiś bzdurny komunikat.

Aplikacja Spray to „rozpryskiwacz” informacji w naszym zasięgu, dzięki któremu możemy wysłać informacje do znajomych i anonimowych użytkowników w odległości 300 metrów lub do 30 najbliższych użytkowników korzystających z aplikacji.

Ta innowacyjna i darmowa aplikacja mobilna służy do komunikacji z ludźmi wokół nas, oferując narzędzie do poznawania nowych ciekawych ludzi z naszej okolicy.

Innowacyjność aplikacji polega przede wszystkim na tym, że daje możliwość komunikowania się z ludźmi bez znajomości ich numerów telefonów, adresów e-mailowych czy kont społecznościowych. Poza wiadomościami tekstowymi, możemy wysyłać zdjęcia, pliki wideo, pliki PDF i wiele innych. Po wysłaniu wiadomości dostajemy prywatne odpowiedzi od innych użytkowników.

Spray – San Jose State University – Testimonials

Zastosowanie aplikacji Spray

Zastosowań Spraya jest naprawdę wiele. Ma ona przede wszystkim wymiar społeczny. Pozwala w łatwy i szybki sposób komunikować się z ludźmi wokół nas, zawierać nowe znajomości, uzyskiwać informacje lub pomoc od wszystkich w pobliżu.

  • konferencja – wysyłanie prezentacji PDF do wszystkich uczestników konferencji – za pomocą jednego przycisku
  • podróż – jesteś w nowym miejscu/ kraju, potrzebujesz informacji jak dostać się do hotelu, muzeum, itp. miejscowi pomogą przez Spraya
  • restauracja, pub – bezpośredni kontakt z każdym gościem z osobna; goście między sobą wysyłają spray’e ze zdjęciami dań, polecając sobie te najlepsze. Ludzie na ulicy polecają sobie najlepsze lokale lub restauracje w okolicy. Komuś w restauracji rozładowuje się telefon, wysyła wiadomość do użytkowników Spray z prośbą o pożyczenie ładowarki.
  • policja – w okolicy zaginęło dziecko, policja wysyła do wszystkich wiadomość spray z jego zdjęciem

Spray - aplikacja zrzut ekranu komunikator Spray

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

  • BLISKOŚĆ – łącz się z innymi użytkownikami w odległości 300 metrów (lub z 30 najbliższymi użytkownikami). Ustal zasięg wysyłanych i otrzymywanych wiadomości.
  • REALNY CZAS WYSYŁANIA WIADOMOŚCI – docieraj bezpośrednio do wszystkich użytkowników w ustalonym przez Ciebie zasięgu.
  • CZAS NA ODPOWIEDŹ – wysyłaj odpowiedzi bez limitu czasowego.
  • PRAWDZIWA PRYWATNOŚĆ – pozostań anonimowym odbiorcą wiadomości, dopóki nie wyślesz odpowiedzi.
  • UDOSTĘPNIAJ PLIKI – natychmiastowo udostępniaj – pliki PDF, DOC, itp. – do ludzi wokół Ciebie.
  • GOTOWE FRAZY – wykorzystaj inteligentne podpowiedzi, aby rozpocząć rozmowę.

Spray - cechy komunikatora

Wypróbowałem aplikację w centrum Warszawy, niestety nie mogłem rozpylić spraya w mojej okolicy, bo nikogo nie zauważyłem w aplikacji… Mam nadzieję, że po publikacji tej informacji wielu z Was zainstaluje Spraya. Apka jest dopracowana, prosta w obsłudze, jedyne co musimy zrobić, to zweryfikować tożsamość za pomocą numeru telefonu. Profil automatycznie uzupełnimy po synchronizacji z Facebookiem.

Widzę szczególnie duży potencjał w tej aplikacji, nie tylko w zawieraniu nowych ciekawych znajomości, ale przede wszystkim w pomocy podczas podróży do nowych miejsc. Kto wie, może przy okazji poznamy kogoś interesującego?

Zachęcam do zainstalowania Spraya i rozpylenia kilku komunikatów ziomkom z okolicy!

Spray – Message Everyone Nearby

Obecnie aplikacja została uruchomiona w Europie i jest dostępna na urządzenia działające pod Androidem i iOS-em.

Pobierz w App StorePobierz z Google Play