Aplikacja mobilna Moje Dziecko dla nowoczesnej mamy

Nowa aplikacja mobilna Moje Dziecko to niezbędnik dla każdej nowoczesnej mamy, źródło wiedzy oraz informacji na temat pierwszych miesięcy życia dziecka.

Moje Dziecko - aplikacja mobilna

Po aplikacji Moja Ciąża, która powstała w 2014 r., nadszedł czas na Moje Dziecko stworzoną przez agencję marketingu mobilnego MOBIEM. Jest to idealne narzędzie dla wszystkich kobiet, które właśnie urodziły. Można śmiało powiedzieć, że aplikacja powinna zostać uznana za pozycję obowiązkową na tzw. liście wyprawkowej każdej współczesnej mobilnej mamy.

Aplikacja Moje Dziecko to swojego rodzaju kompendium wiedzy. Dzięki niej rodzic w każdym momencie ma dostęp do informacji, które są niezbędne w pierwszym okresie życia dziecka. Każda mama i tata znajdą w niej mnóstwo przydatnych i praktycznych porad związanych z wychowywaniem swojej pociechy. Dzięki aplikacji dowiedzą się jak prawidłowo karmić dziecko, jakie szczepienia są obowiązkowe oraz znajdą odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące różnych dolegliwości, np. gorączki czy kolek.

Oprócz tego w systemie dostępne są wykresy siatek centylowych wag oraz wzrostu, żeby móc na bieżąco sprawdzać prawidłowy rozwój dziecka. Przydatną funkcją jest kalendarz z możliwością ustawienia przypomnień np. daty kolejnego szczepienia. W aplikacji znalazła się również część edukacyjna – zestawy ćwiczeń, gier i zabaw dla rodzica i jego pociechy. Istnieje również możliwość wygenerowania filmu, w którym głównym bohaterem będzie maluszek.

Moje Dziecko - aplikacja mobilna Moje Dziecko - aplikacja mobilna

Moje Dziecko to kontynuacja znanej już serii Moja Ciąża, dlatego w nowej aplikacji zastosowano podobną szatę graficzną. Proste i intuicyjne menu sprawia, że korzystanie z systemu jest bardzo łatwe i przyjemne. Wszystkie informacje zostały odpowiednio skatalogowane, dzięki temu użytkownik szybko dotrze do interesujących go zagadnień i tematów.

Bezpłatna aplikacja Moje Dziecko – vademecum mamy dostępna jest na systemy Windows Phone oraz Android.

źródło: informacja prasowa