Huawei Watch i smartwatchowy wyścig się zaczął

Chińska firma zapowiada swój luksusowy smartwatch Huawei Watch oparty o platformę Android Wear – wygląda naprawdę dobrze!

Huawei Watch

Huawei najwyraźniej nie może się doczekać się konferencji Mobile World Congress i prezentuje swoje urządzenie naręczne już dzisiaj. A jest się czym pochwalić!

Chińczycy nie ujawniają swoich planów przed jutrzejsza konferencją, ale na oficjalnym kanale YouTube’a pojawiły się już dwa nowe filmy prezentujące smartwatcha Huawei Watch. Firma rozwiesiła również plakaty na lotniskach.

Huawei Watch - reklama na lotnisku

Zegarek będzie działał w oparciu o system Android Wear. Z samych filmów wiele się nie dowiadujemy, oprócz tego, że: to ma wyglądać jak zegarek, bo zegarek to zegarek… i rzeczywiście Huawei Watch wygląda jak prawdziwy zegarek i ma szafirowe szkło. Więcej szczegółów na temat funkcjonalności, i co najważniejsze baterii dowiemy się już wkrótce. Tymczasem obejrzyj dwa filmy o Huawei Watchu.

Huawei Watch: The timeless design story

Huawei Watch: Your Ultimate Companion to Make It Possible

 Love with Huawei Talkband B2: Love life and life will love you back in his eyes

Design smartwatcha robi wrażenie i niczym nie przypomina dużych smartwachów, które zdają się być grubą bransoletą, a nie elegancką biżuterią czy gadżetem. Co na to Jony Ive?


źródło: Android Central – Huawei teases its luxury Android Wear watch through awkward videos, Engadget – Huawei posts ads for unannounced Android Wear watch at Barcelona Airport