Apple promuje zdjęcia zrobione iPhone’em 6

Firma Apple na swojej głównej stronie internetowej promuje zdjęcia zrobione iPhone’em 6 i 6 Plus.

Shot on iPhone 6

Apple zmieniło dzisiaj swoją główną stronę internetową, aby wyróżnić nową sekcję poświęconą aparatowi w nowych iPhone’ach 6 i 6 Plus. W nowej sekcji Shot on iPhone 6 Apple prezentuje rewelacyjne zdjęcia zrobione jego flagowymi smartfonami.

Czy to przypadek? Chyba nie :) To właśnie dzisiaj Samsung zaprezentował swoje nowe smartfony Samsung Galaxy S6 i S6 edge. Podczas prezentacji nie zabrakło także porównania aparatu do aparatu iPhone’a 6… Zobacz także: Oto są: Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 edge.

W sekcji poświęconej kamerze iPhone’a znajdziesz sporo rewelacyjnie zrobionych na całym świecie, między innymi: Zatoka Halong (Wietnam), Pampeluna (Hiszpania) i Cairngorms (Szkocja). Obok każdej fotografii zamieszczono krótki opis oraz nazwę i link do aplikacji mobilnej, którą zostało zrobione zdjęcie lub nagrany film.

Większość zdjęć wykonano standardową aplikacją Aparat iPhone’a, ale także przez Instagrama i Adobe Photoshop Express.  pękło i Adobe Photoshop ekspresowe.Cała galeria jest warte odwiedzenia.

Apple opublikowało również nową stronę w App Storze.

źródło: Apple, 9TO5Mac – Apple takes over homepage to promote photos taken by iPhone 6 around the world