Wankband – bransoletka wytwarzająca energię podczas masturbacji

Kinetyczna ładowarka naręczna Wankband generuje energię elektryczną podczas masturbacji. Urządzenie ma służyć jako zapasowy akumulator dla urządzeń mobilnych….

Wankband - ładowarka naręczna

„Moc jest w Twoich rękach” (The power is in your hand) – to śmiały slogan promujący naręczne urządzenie od Pornhub, które ma generować energię podczas masturbacji.

Najwyraźniej firma planuje mieć swój udział w rozpoczynającym się wyścigu firm o użytkowników urządzeń typu wearables (noszonych/naręcznych). Nie jesteśmy do końca pewni, czy to żart, czy nie, ale wczoraj twórcy zaprezentowali kinetyczną ładowarkę przenośną na specjalnej stronie internetowej bransoletki Wankband: Stop Jacking Off, Strat Jacking On

Wankband – The wearable tech that allows you to love the planet, by loving yourself…

Jak działa Wankband?

Nie będziemy owijać w bawełnę, opaska to urządzenie technologiczne, które generuje energię elektryczną podczas masturbacji. Opaska działa na tej samej zasadzie co znane latarki, które świecą po potrząśnięciu lub posuwistych ruchach ramienia w górę i w dół.

Twórcy opaski Wankband nie zdradzili zbyt wielu szczegółów technicznych na temat urządzenia, ale przy założeniu że Wankband działa na tych samych zasadach co inne ładowarki kinetyczne, to wewnątrz niej musi znajdować się szereg magnesów, bateria, cewki i jakaś płytka z obwodami. Jeśli urządzenie będzie pełne, wówczas można podłączyć urządzenie do smartfona, laptopa (?) lub tabletu, aby przesłać trochę energii…

Wankband - ładowarka naręcznaNie jest wiadomo, kiedy Wankband zostanie wydane, ale już teraz możesz zapisać się na stronie internetowej opaski do beta testów :)

źródło: DigitalTrends – ‘WankBand’ is a wearable kinetic charger that generates power as you jerk it