3 oficjalne plotki o Samsungu Galaxy S6…

Na oficjalnej stronie Samsung Norwegia pojawiła specjalna sekcja Is This The Next Galaxy?, na której przedstawiono w humorystyczny sposób możliwe funkcje następnego flagowca Galaxy S6.

Na norweskiej stronie internetowej Samsunga możemy zobaczyć ciekawego landing page’a z ilustracjami krążących plotek na temat funkcji najnowszego Samsunga Galaxy S6. Najnowszy smartfon Samsunga ma zostać zaprezentowany już 1 marca w Barcelonie.  Firma podgrzewa atmosferę udostępniając intrygujące teasery i grafiki związane z galaxy S6.

Na stronie widzimy pytanie Is This The Next Galaxy? (z ang. Czy to następny Galaxy?) i trzy przewrotne grafiki ilustrujące 3 popularne plotki.

Pierwsza plotka to: Jedną z funkcji, którą możemy zobaczyć to zwrócone do przodu głośniki stereo.

Samsung Galaxy S6 - oficjalna plotka 1

Druga plotka odnosi się do wytrzymałości Samsunga Galaxy S6.

Samsung Galaxy S6 - oficjalna plotka 2

Trzecia mówi o tym, że wyświetlacz Galaxy S6 będzie widoczny z trzech stron :)

Samsung Galaxy S6 - oficjalna plotka 3

Takie kreatywne podejście do plotek sprawia, że w każdej plotce jest ziarno prawdy i wydaje się bardzo prawdopodobne, że skoro firma o nich wspomina, to nowy Samsung Galaxy S6 będzie posiadał podobne cechy.

Trzecia „plotka” odnosząca się do zakrzywionych krawędzi smartfona wydaje się najbardziej prawdopodobna i pojawia się we wszystkich zapowiedziach. Głośniki stereo i wytrzymała, wodoodporna obudowa to zapewne już nie plotki tylko zapowiedź funkcjonalności.

źródło: Samsung Norway – Is This The Next?