Aplikacja dla przyszłych mam na iOS-a

Aplikacja mobilna dla kobiet w ciąży „Moja Ciąża z eDziecko.pl” dostępna jest na iOS-a i Androida.

Moja Ciąża z eDziecko.pl

Najpopularniejsza polska aplikacja dla przyszłych mam, którą od września 2014 r. pobrano z Google Play ponad 37 tys. razy, jest teraz dostępna na urządzeniach z systemem iOS. Moja Ciąża z Dziecko.pl to narzędzie stworzone przez serwis dla rodziców eDziecko.pl, we współpracy z cenionym ginekologiem-położnikiem, doktorem Grzegorzem Południewskim.

Nasza aplikacja towarzyszy kobietom w ciąży i wspiera je w tym pełnym niepokojów okresie. Z wersji na Androida każdego dnia korzysta 7 tys. użytkowników, dlatego zdecydowaliśmy się udostępnić narzędzie także na urządzeniach z systemem iOS – tłumaczy Agnieszka Wirtwein-Przerwa, redaktor naczelna serwisu eDziecko.pl. – Tak jak w pierwotnej wersji, integralną częścią aplikacji są praktyczne ciążowe porady przygotowane przez redakcję serwisu eDziecko.pl wraz z doktorem Grzegorzem Południewskim – dodaje.

Moja Ciąża z eDziecko.pl - zalety

Moja Ciąża z eDziecko.pl zawiera terminarz, kalkulator wagi, a także kalkulator tygodni ciąży i zestaw porad dopasowanych do każdego etapu oczekiwania na dziecko. Przejrzysta i prosta w obsłudze aplikacja ułatwia rozpoznawanie i interpretowanie charakterystycznych dolegliwości pojawiających się w czasie ciąży, dzięki czemu można się z nią poczuć bezpieczniej i pewniej.

Moja Ciąża z eDziecko.pl

Dzięki możliwości ustawiania powiadomień aplikacja przypomina o zbliżających się wizytach u lekarza i badaniach. Aplikacja mobilna działa także w trybie offline, dając użytkowniczkom stały dostęp do wszystkich jej funkcji.

Aplikację docenili użytkownicy – co miesiąc korzysta z niej aż 25 tys. osób. Moja Ciąża z Dziecko.pl jest najpopularniejszą aplikacją w sklepie Google Play w kategorii Medycyna, otrzymała także nominację w konkursie Mobile Trends Award w kategorii „Aplikacja mobilna – sport i zdrowie”.

Aplikację na urządzenia z iOS można pobrać bezpłatnie z App Store’a. Wersja przeznaczona na system Android jest dostępna od września 2014 r. w Google Play oraz Samsung Galaxy Apps.

Kliknij na poniższy przycisk, aby pobrać aplikację na swoje urządzenie mobilne.

Pobierz w App Store Pobierz z Google Play

źródło: informacja prasowa