Muzyka Google Play za darmo przez 60 dni

Google przygotowało specjalną promocję 2 darmowych miesięcy korzystania z usługi Muzyka Google Play dla nowych użytkowników.

Muzyka Google Play za darmo przez 60 dni

Google ogłosiło w serwisie społecznościowym Google+ specjalną promocję na subskrypcję do swojej usługi muzycznej Google Muzyka Play.

Wszyscy, którzy jeszcze nie korzystali z serwisu lub aplikacji Muzyka Google Play, mogą skorzystać z okazji i wypróbować ją przez 60 dni nie ponosząc żadnych kosztów. Dzięki temu uzyskują dostep do pełnej oferty katalogu z muzyką, bez reklam, bez ograniczeń i z możliwością słuchania w trybie offline.

Jak wypróbować i korzystać z serwisu streamingowego przez 2 miesiące za free?

  1. Wejdź na stronę promocja 60 dni za darmo w Muzyka Google Play
  2. Zaloguj się na swoje konto Google
  3. Postępuj zgodnie ze wskazówkami

Muzyka Google Play za darmo przez 60 dni

Jeśli nie maci skojarzonej karty ze swoim kontem Google, będziecie musieli dodać metodę płatności, aby aktywować subskrypcję Muzyka Google Play – All Access. Po upływie 2 miesięcy (60 dni) zostanie pobrana opłata 19,99 zł za miesiąc korzystania z usługi, chyba że przed upływem okresu promocyjnego zrezygnujecie z dalszej subskrypcji.

koszt usługi Muzyka Google Play All Access

Aplikacja Muzyka Google Play dostępna jest na urządzenia z Androidem i iOS-em – przeczytaj więcej na temat usługi: Google Play Music dostępne w Polsce.

https://plus.google.com/u/0/+GooglePolska/posts/YHWhprqjoJ6

Muzyka Google Play to usługa muzyczna z subskrypcją, płacisz miesięczny abonament za dostęp do katalogu z milionem utworów muzycznych (piosenki, albumy i playlisty). Muzykę możesz odtwarzać strumieniowo na swoim urządzeniu mobilnym lub ze strony internetowej. Do strumieniowego przesyłania muzyki i pobierania jej na urządzenie niezbędne jest połączenie z internetem (naliczane są opłaty za transfer zgodne z taryfą operatora w przypadku połączeń z sieci komórkowej). Utwory mogą odtwarzać tylko subskrybenci posiadający aplikację Muzyka Google Play na urządzenia z Androidem 4 lub nowszym oraz iOS 7 lub nowszym, a także na głośnikach Sonos.

Od dzisiaj aplikacja Google Play Music na iOS-a dostępna jest także w Material Design, została również dostosowana do większego ekranu iPada.

Pobierz w App Store

źródło: Google Polska (Google+)