Zaplanuj imprezę z aplikacją partyplanner

Dzięki aplikacji mobilnej partyplanner.pl dowiesz się o imprezach w Twojej lokalizacji, otrzymasz drinki za darmo, zniżki i darmowe wejściówki do klubów.

aplikacja mobilna partyplanner.pl

Przychodzi ten moment, gdy po całym tygodniu czas trochę się rozerwać. Niektórzy wolą wcześniej wszystko zaplanować – wybrać miejsce, zaprosić znajomych, potem jeszcze parę razy przypomnieć im co i jak, pozostaje wyczekiwanie.

Ich znajomi z kolei czekają po prostu na zaproszenie, na informację – co, gdzie, kiedy i z kim. Inni zdają się na żywioł, rzucając się w wir życia nocnego, odwiedzają nowe kluby i poznają ludzi. A część po prostu nie ma pomysłu i siedzi w domu, zupełnie z resztą niepotrzebnie.

Dla nas wszystkich powstał partyplanner.pl, czyli aplikacja mobilna, łącząca w sobie wszystkie niezbędne funkcje społecznościowe.

Nieważne czy jesteś typem komendanta melanżu, czy raczej wyczekujesz na sygnał, a może po prostu chcesz wyjść i „zobaczyć co się dzieje” – partyplanner jest dla Ciebie.

aplikacja mobilna partyplanner.plaplikacja mobilna partyplanner.pl

Partyplanner to nowatorska aplikacja mobilna, która łączy w sobie cechy portalu społecznościowego i kalendarium imprez. Swoim użytkownikom umożliwia przeglądanie najświeższych informacji o aktualnych i nadchodzących wydarzeniach, a także zaplanowanie swojej idealnej imprezy.

Chcesz sprawdzić kto i jaką muzykę gra dzisiaj w Twoim ulubionym klubie? Nie ma problemu. A możesz szukasz czegoś nowego? Parę sekund i partyplanner.pl zasugeruje kluby w Twojej okolicy. Możesz też zobaczyć, gdzie bawią się Twoi znajomi i zaprosić ich do wspólnej zabawy. A jeśli się zgubisz lub potrzebujesz wsparcia – w łatwy sposób ich poinformujesz. Brak znajomych w okolicy z partyplannerem przestaje być problemem. Za pomocą aplikacji poznaj nowych ludzi, zaproponuj drinka i szybko przenieś znajomość do świata rzeczywistego. Aplikacja zbiera dla Ciebie wszystkie najlepsze promocje w jednym miejscu, w Twoim telefonie.

aplikacja mobilna partyplanner.pl

Darmowy drink, niebezpieczna zniżka na kamikaze czy może darmowe przekąski – o wszystkim wiesz od razu, decyzja jest Twoja. Wszystko to dostępne jest z poziomu wygodnej aplikacji na urządzenia z systemami Android i iOS. Najlepsze imprezowe doświadczenie jest w zasięgu ręki!

Aplikację pobierzesz za darmo na Androida i iOS-a, klikając na poniższe przyciski.

Pobierz w App Store Pobierz z Google Play

źródło: informacja prasowa